Відомому російському співаку заборонили в'їзд в Україну

Артист з 2015 року регулярно відвідував анексований Росією Крим, незаконно перетинаючи кордон на півострів.

Єгор Крід. Фото: соцмережі.

Відомому російському співакові Єгору Кріду заборонили в'їзд на територію України до 2021 року включно, передають Патріоти України.

"Відносно запитуваного вами громадянина Російської Федерації повідомляємо, що в лютому 2016 року РБ України прийнято рішення про заборону в'їзду йому на територію України терміном на п'ять років", - відповіли в СБУ на запит телеканалу 112 Україна.
Уточнюється, що Кріду обмежили в'їзд в Україну, як і багатьом його колегам за аналогічне порушення, на три роки. Артист з 2015 року регулярно відвідував анексований Росією Крим, незаконно перетинаючи кордон на півострів. Крід неодноразово публікував у своєму Instagram-акаунті знімки, зроблені в Алушті, Севастополі та інших містах захопленої Кремлем території.

У Кремлі очікують слушної миті: Чого бракує Росії для повномасштабного вторгнення в Україну, - аналітик

субота, 15 травень 2021, 20:34

Аби розпочати повномасштабне вторгнення Росія, мабуть, очікує на внутрішньоукраїнську кризу, як і в 2014 році. Про свої міркування в інтерв'ю розповів політичний аналітик "Демініціатив" Петро Бурковський, передають Патріоти України. "Може бути зумовлен...

З архіву ПУ. "Российский спецназ убивает украинцев на Донбассе при помощи французского оборудования", - Бутусов (фото)

субота, 15 травень 2021, 19:30

Sagem Jim LR – це один з найбільш сучасних і якісних приладів спостереження поля бою, який входить в комплект екіпіровки сучасного французького бійця FELIN. «Дальнейшее молчание просто постыдно и оскорбляет Украину и память убитого российским спецназом...