Відомому російському співаку заборонили в'їзд в Україну

Артист з 2015 року регулярно відвідував анексований Росією Крим, незаконно перетинаючи кордон на півострів.

Єгор Крід. Фото: соцмережі.

Відомому російському співакові Єгору Кріду заборонили в'їзд на територію України до 2021 року включно, передають Патріоти України.

"Відносно запитуваного вами громадянина Російської Федерації повідомляємо, що в лютому 2016 року РБ України прийнято рішення про заборону в'їзду йому на територію України терміном на п'ять років", - відповіли в СБУ на запит телеканалу 112 Україна.
Уточнюється, що Кріду обмежили в'їзд в Україну, як і багатьом його колегам за аналогічне порушення, на три роки. Артист з 2015 року регулярно відвідував анексований Росією Крим, незаконно перетинаючи кордон на півострів. Крід неодноразово публікував у своєму Instagram-акаунті знімки, зроблені в Алушті, Севастополі та інших містах захопленої Кремлем території.

Війна з Росією. Протистояння армій

вівторок, 14 липень 2020, 5:45

Чи ті пріоритети вибрало керівництво ЗСУ? Про рівні реального оборонного потенціалу в Україні згадують щоразу, коли ворог уже стукає у двері. На думку багатьох спостерігачів, масштабний наступ нинішнього літа або на початку осені 2020 року знову став ц...

Хіти тижня. В "Украерорусі" відреагували на інформацію про порушення українського авіапростору російським літаком

вівторок, 14 липень 2020, 4:00

Прольоти територією України для російських літаків заборонено, а рейси через зону бойових дій на Донбасі не здійснює жоден перевізник світу. Державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух" спростувало інформацію про порушення...