Відомий філософ Фукуяма спрогнозував колапс у Росії та підказав Путіну вихід

Відомий філософ, політичний економіст й публіцист японського походження, професор Стенфордського університету Френсіс Фукуяма спрогнозував колапс у Росії, передають Патріоти України.

Науковець вважає, що найближчими днями Росію очікує великий колапс. Та вказав Путіну на вихід з ситуації: для цього потрібно покинути територію України. Про це Фукуяма написав у Тwitter. "Куди більший російський колапс відбудеться в найближчі дні", - написав він.

Фукуяма також запропонував Путіну, як можна закінчити війну, для цього він перепостив карту адмінкордону України та РФ у Криму та зауважив, що це - єдиний вихід для РФ, який не довго залишатиметься відкритим.

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...