Відомий шоумен звернув увагу на дуже дивні деталі "теракту" у Луцьку

Волинські журналісти звертался з проханням поспілкуватися із заручниками на умовах анонімності чи за винагороду, але ніхто не погодився.

Дмитро Чекалкін. Фото: Апостроф.

Якщо історія із захопленням мостів, терактом у Луцьку, «полтавським терористом» є постановкою, то мета таких постановок – підняти рейтинг Зеленського. Цією думкою поділився у інтерв’ю перекладач, дипломат, шоумен Дмитро Чекалкин, передають Патріоти України.

Щодо теракту в Луцьку Дмитро Чекалкин розповідає: «Ми жартували так: луцькому терористу було висунуто звинувачення, що він не дотримувався сценарію. Дуже багато питань до цієї постановки. Було навіть вибране відповідне місце – театральна площа – щоб розіграти цей спектакль. Я пригадую, як теракти відбувалися в Ізраїлі. Наступного дня всі ЗМІ виходять з портретами заручників, вони розповідають свої історії. А тут – єдиний канал комунікації через «1+1». Їхній матеріал передруковують інші ЗМІ. Навіть у волинських журналістів не було доступу до жодного заручника чи навіть його родича. Крім того, серед них впізнали колишніх співробітників МВС. Дехто після звільнення виходить з автобуса, доїдаючи банан – ніби з відрядження повернувся».

За словами шоумена, волинські журналісти звертался з проханням поспілкуватися із заручниками на умовах анонімності чи за винагороду, але ніхто не погодився. «Це абсолютно нереально. В Ізраїлі люди, які опинялися серед заручників, згодом книжки пишуть про те, що з ними сталося, заробляють на цьому. А тут люди набагато бідніші, їм пропонують гроші, але жоден не погоджується. Чого вони бояться? Адже вони врятувалися після страшенного теракту. Чому ж не поділитися своїми враженнями і переживаннями? Адже 13 годин вони сиділи в автобусі і не знали чи залишаться в живих», - розповідає шоумен.

Також Дмитро Чекалкин пояснив мотив таких постановок: «Всі попередні постановки – із захопленням мостів в Києві – завершувались за 15-20 хвилин до вечірнього прайм-тайму. Щоб потрапити в вечірні новини. Мета – підняти рейтинг президента. Скажіть, чому весь час, поки луцький терорист тримав заручників, на місці операції перебував Кирило Тимошенко (заступник глави Офісу президента, відповідає за інформаційну політику – ред.)? Яка нагальна необхідність перебування там людини, яка відповідала за рекламні ролики «95 кварталу»? Чому він опинився там разом з Аваковим?

У той же час на тому місці не було голови СБУ Івана Баканова. Раніше, коли траплялися подібні форс-мажори, Зеленський по кілька днів взагалі не виходив на зв’язок – як це було під час збиття нашого літака в Ірані. А тут співробітник ОПУ, який відповідає за піар і різні «відосіки», разом з Аваковим перебуває на місці теракту… Згадайте, ще була інформація про те, що самі співробітники луцької поліції напередодні «теракту» повідомляли своїм родичам, щоб цього дня вони не їхали в центр міста, бо там будуть якісь навчання. Так що питань дуже багато».

Джерело: Главком

Степанов назвав вимушеним кроком закупівлю вакцини проти коронавірусу через Crown Agents – нардеп Ясько

неділя, 17 січень 2021, 16:59

Міністр охорони здоров'я провів онлайн-зустріч із нардепами від "Слуги народу". Міністр охорони здоров'я Максим Степанов на онлайн-зустрічі з народними депутатами від "Слуги народу" заявив, що співпраця України з британською компанією Crown Agents для ...

З архіву ПУ. "Ударно відпочиває": Маша Лаврова осоромилася на корпоративі дивним танцем (відео)

неділя, 17 січень 2021, 15:00

Марія Захарова під живу музику танцювала рок-н-рол разом зі своїм колегою. Офіційний представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова опублікувала на своїй сторінці в Instagram відеоролик з новорічного корпоративу, передають Патріоти Україн...