Відпочивав у Франції: Нардеп із Харкова здасть мандат

Парламентаря Ігоря Абрамовича наступного тижня позбавлять депутатського мандату. Про це розповів нардеп Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Ще на наступному тижні здадуть мандати Столар та Абрамович. Цікаво, що буде після цього з групою "Відновлення України"?, — написав депутат.

Ігор Абрамович та Вадим Столар обралися до Верховної Ради від партії "ОПЗЖ", яка зараз заборонена за багаторічну підтримку кремлівської пропаганди. Ще у серпні минулого року у парламенті зареєстрували проєкт закону, за яким депутатського мандату мали позбавити всіх колишніх членів цієї партії, у тому числі Ігоря Абрамовича.

До цього депутат з Харкова потрапив у світський скандал. Розслідувачі "Української правди" помітили його на розкішному курорті Сен-Жан-Кап-Ферра. Журналісти з'ясували, що Абрамович залишив Україну за кілька днів до повномасштабного вторгнення і кілька місяців не з'являвся на роботі в парламенті.

"Ми самі організовано пішли": депутат Держдуми виправдав втечу військ РФ із Херсона, запевнивши, що це досягнення. Відео"Ми самі організовано пішли": Депутат Держдуми виправдав втечу військ РФ із Херсона, запевнивши, що це досягнення (відео)

четвер, 23 березень 2023, 15:30

На російському телебаченні несподівано прозвучала теза про те, що контрнаступальні операції Сил оборони України в Харківській і Херсонській областях були успішними, передають Патріоти України. Проте один із гостей пропагандистки Ольги Скабєєвої, депута...

В Росії горить Ярославський моторний завод - на ньому виготовляють деталі для військової техніки РФ

четвер, 23 березень 2023, 15:22

У Росії горить Ярославський моторний завод, розташований в місті Ярославль. З палаючої будівлі евакуювали людей. Про це пишуть засоби масової пропаганди РФ, передають Патріоти України. “Пожежа сталася на території Ярославського моторного заводу. Постра...