Відпочивав у окупантів? Український дипломат влип у гучний скандал з нерухомістю в Криму

Український дипломат Павло Кривонос потрапив у гучний скандал, приховавши факт володіння нежитловими приміщеннями в Ялті (анексувати Росією Крим). Про це заявляє прес-служба НАЗК, повідомляють Патріоти України.

Зокрема, він, подаючи декларацію за 2016 рік, не задекларував нежитлові приміщення в Ялті, на які за чиновником зареєстровано право власності, недостовірно вказав вартість належних йому автомобілів і розмір власного доходу і доходу своєї дружини.

У НАЗК відзначають, що в цілому в декларації посадової особи встановлені недостовірні відомості на суму понад 670 тис. грн.

"Росія сама створила ризики": США озвучили вимоги для ядерної безпеки на ЗАЕС

субота, 13 серпень 2022, 0:34

Штати на засіданні РБ ООН вказали, що для безпеки ЗАЕС потрібно звідти вивести російські війська, створити там демілітаризовану зону і забезпечити доступ експертів МАГАТЕ. Про це заявила заступниця держсекретаря США з питань контролю над озброєннями та...

"Не губіть голови, повторення Сєвєродонецька не буде": Арестович прокоментував ситуацію, що склалася навколо Бахмута

субота, 13 серпень 2022, 0:28

Удень 12 серпня Генштаб заявив про частковий успіх окупантів у напрямку Бахмута. Олексій Арестович наголосив, що повторення ситуації Сєвєродонецька та Лисичанська на Донеччині не буде. Про це позаштатний радник голови Офісу Президента заявив в етері ют...