Відповідь Москві на погрози пробити "коридор" на Калінінград: Литвці масово записуються у територіальну оборону

За останній час до лав так званих стрільців долучилося 12 000 добровольців. І це не межа, запевняють у регіональному командуванні, що оперує в районі Сувалкського коридору

Литовці вступають в ополчення через загрози Росії

На території Сувалкського коридору, що знаходиться між територією Білорусі та російським Калінінградом, місцеві жителі активно приєднуються до литовського добровольчого руху Стрілки. Про це у четвер, 30 червня, повідомляє CNN, передають Патріоти України.

У розмові з журналістами командир четвертого регіонального командування стрільців Егідіюс Папецкіс заявив, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну кількість охочих вступити в ополчення різко зросла.
"Наразі налічується близько 12 000 добровольців. І ця кількість збільшується щомісяця вдесятеро", - сказав він.
Він уточнив, що якщо спочатку, після початку війни в Україні кількість новобранців, які бажають приєднатися, коливалася від 10 до 12 осіб, то на сьогодні таких більш ніж 100 осіб на місяць.
"Ми пам'ятаємо радянську окупацію і нам не подобається, коли нас окуповують. Ми вільні люди", - сказав Папецкіс.
Нагадаємо, 18 червня Литва заблокувала залізничний транзит до Калінінградської області РФ до 50% товарів, що потрапили під санкції ЄС.
Це викликало різку реакцію у Кремлі. Прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков назвав обмеження Литви "безпрецедентними та незаконними", а голова комісії Ради федерації із захисту держсуверенітету Андрій Клімов пообіцяв вирішити "нахабну витівку Вільнюса" будь-якими способами.

"Смешно? И да, и нет, если вдуматься": Міноборони РФ "показало" школу в Україні (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 19:59

У Росії проходить так звана "ключова виставкова подія року на користь забезпечення оборони та безпеки держави" - "Армії - 2022". Організатором цієї виставки є міноборони РФ, повідомляють Патріоти України. Один із стендів виставки представив, як на думк...