Відповідь на ядерний шантаж "кремлівських старців": США провели навчання на випадок початку Росією останньої війни

Ставка Путіна і його радників на відновлення СРСР через "триумф волі" у стилістиці Гітлера 1933-39 років не виправдав сподівань. Захід в особі США прорахував всі можливі наслідки, і не готовий капітулювати перед шаленою "моською"

У США пройшли навчання, за сценарієм яких РФ завдає ядерний удар по Європі. Про це 21 лютого на брифінгу повідомив представник Пентагону, зазначають Патріоти України.

У Пентагоні розповіли, що, за сценарієм навчань, які пройшли в Небрасці, Росія використовує ядерну зброю малої потужності проти об’єкта на території Північноатлантичного альянсу. Як зазначив представник Пентагону, після атаки в США відбулася б розмова з міністром оборони, а потім з президентом для вирішення того, якою буде відповідь Росії.

Представник Міноборони США зазначив, що Сполучені Штати розташують у Європі балістичні і крилаті ракети такого радіусу дії, який дозволяє ДРСМД (Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності).

У той же час видання Defense One з посиланням на представника Пентагону повідомило, що у відповідь на ядерний удар з боку РФ, США також використовували б ядерну зброю.

Нагадаємо, в січні генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що цього року Альянс відреагує на факт розміщення Росією ракет 9М729 цілим комплексом заходів, які будуть носити оборонну спрямованість.

Резонанс тижня. Загибель комбата "Луганськ-1" Губанова може бути пов’язана з контрабандою між Україною та "ЛНР"

п’ятниця, 29 травень 2020, 1:00

Війну на Донбасі можна закінчити, лише покінчивши з контрабандою. Продовження бойових дій, напряму залежить від вирішення питання чинних контрабандних потоків. Війна триває шість років, бо ця проблема продовжує існувати. Ввечері 20 травня поблизу селищ...

На Мі-8 МСБ-В випробовують С-13

п’ятниця, 29 травень 2020, 0:25

Найближчим часом планують проведення спеціальних випробувань гелікоптера Мі-8 МСБ-В, оснащеного некерованим ракетним озброєнням типу С-13. Раніше здійснювались пуски С-13 з Мі-8МСБ-В під час заводських випробувань у 2017 році підприємством «Мотор-Січ»,...