Відповідь на істерію Марії Захарової: У Литві запропонували відзначати ювілей визволення Москви польсько-литовськими військами "з-під ярма дрімучого боярства"

Депутат литовського Сейму Арвідас Анушаускас запропонував почати відзначати день взяття Москви польсько-литовськими військами в 1610 році.

Так політик відреагував на заяву офіційної представниці МЗС РФ Марії Захарової, яка висловила невдоволення тим, що Польща "ігнорує річницю визволення від німецьких загарбників", зазначають Патріоти України.

"Московські ворота були відкриті для польських і литовських військ. Невдовзі екіпаж республіканських військ увійшов у Кремль, зайняв всі стратегічні об'єкти, склади зброї і заборонив москвичам носити її", – нагадав депутат.

На його думку, запровадження святкування такої дати для Польщі та Литви стане хорошою нагодою згадати про ті події.

«З Польщею ми б також висловили своє розчарування тим, що Росія не хоче разом відзначати цю важливу річницю, коли вона нарешті була звільнена з-під ярма дрімучого боярства», - підкреслив Анушаускас.


Хіти тижня. Збиття українського літака в Ірані: Як кремлівські пропаганд*ни брехали про причини і заперечували ракетну атаку (відео)

неділя, 19 січень 2020, 16:00

За кілька годин до того, як Іран змушений був зізнатися в тому, що його військові збили український літак, російська пропаганда намагалася все перекрутити. Про це на сторінці у Фейсбуці пише блогер Юрій Пивовар, передають Патріоти України. "Все, що вам...

У Британії тризуб назвали терористичним символом: Посольство України вимагає вибачень (фото)

неділя, 19 січень 2020, 15:53

У посольстві заявили, що тризуб є гербом України, одним з її конституційних символів. Посольство України у Великій Британії вимагає від місцевої поліції прибрати зображення тризуба з антитерористичного посібника. Британська поліція включила до антитеро...