Відповідь на істерію Марії Захарової: У Литві запропонували відзначати ювілей визволення Москви польсько-литовськими військами "з-під ярма дрімучого боярства"

Депутат литовського Сейму Арвідас Анушаускас запропонував почати відзначати день взяття Москви польсько-литовськими військами в 1610 році.

Так політик відреагував на заяву офіційної представниці МЗС РФ Марії Захарової, яка висловила невдоволення тим, що Польща "ігнорує річницю визволення від німецьких загарбників", зазначають Патріоти України.

"Московські ворота були відкриті для польських і литовських військ. Невдовзі екіпаж республіканських військ увійшов у Кремль, зайняв всі стратегічні об'єкти, склади зброї і заборонив москвичам носити її", – нагадав депутат.

На його думку, запровадження святкування такої дати для Польщі та Литви стане хорошою нагодою згадати про ті події.

«З Польщею ми б також висловили своє розчарування тим, що Росія не хоче разом відзначати цю важливу річницю, коли вона нарешті була звільнена з-під ярма дрімучого боярства», - підкреслив Анушаускас.


Хіти тижня. Батько поліцай, а сам - агент КДБ: Суд прийняв остаточне рішення за позовом Медведчука до телеканалу "Прямий"

четвер, 6 серпень 2020, 13:00

Верховний Суд України виніс рішення у справі за позовом Віктора Медведчука до телеканалу «Прямий», Володимира Ар'єва, Назара Первака і Віктора Маруняка. А саме: суд закрив касаційне провадження за скаргою «Прямого» на рішення Печерського райсуду Києва ...

"Оппоненты Лукашенко еще более пророссийские, чем он сам", - Борислав Береза

четвер, 6 серпень 2020, 11:59

Валерій Цепкало, який з недавніх пір живе в Україні, не зміг чітко відповісти на запитання "чий Крим" під час ефіру на українському телеканалі "Прямий". Коментуючи недавню заяву екс-опозиціонера з Республіки Білорусь Валерія Цепкала про те, що Лукашенк...