Відповідь на істерію Марії Захарової: У Литві запропонували відзначати ювілей визволення Москви польсько-литовськими військами "з-під ярма дрімучого боярства"

Депутат литовського Сейму Арвідас Анушаускас запропонував почати відзначати день взяття Москви польсько-литовськими військами в 1610 році.

Так політик відреагував на заяву офіційної представниці МЗС РФ Марії Захарової, яка висловила невдоволення тим, що Польща "ігнорує річницю визволення від німецьких загарбників", зазначають Патріоти України.

"Московські ворота були відкриті для польських і литовських військ. Невдовзі екіпаж республіканських військ увійшов у Кремль, зайняв всі стратегічні об'єкти, склади зброї і заборонив москвичам носити її", – нагадав депутат.

На його думку, запровадження святкування такої дати для Польщі та Литви стане хорошою нагодою згадати про ті події.

«З Польщею ми б також висловили своє розчарування тим, що Росія не хоче разом відзначати цю важливу річницю, коли вона нарешті була звільнена з-під ярма дрімучого боярства», - підкреслив Анушаускас.


​"Бензоколонка" стверджує, що вона серед лідерів "гонки озброєнь": У Путіна рапортують про вдалий запуск "стыреной у США" гіперзвукової ракети (відео)

четвер, 26 листопад 2020, 20:50

У міністерстві оборони РФ навіть стверджують, що ракета влучила у ціль. Міноборони Росії знову повідомило про успішне випробування гіперзвукової ракети корабельного базування «Циркон», яку запустили з фрегата в Білому морі, зазначають Патріоти України.

Ветерана українського футболу у Москві хочуть засудити до 16 років за шпигунство

четвер, 26 листопад 2020, 20:22

Держзвинувачення Росії попросило Московський міський суд присудити 16 років колонії колишньому українському футболісту Василю Василенку, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Московського міського суду. Ветерана спорту обвинувачують...