Відповідь на істерію Марії Захарової: У Литві запропонували відзначати ювілей визволення Москви польсько-литовськими військами "з-під ярма дрімучого боярства"

Депутат литовського Сейму Арвідас Анушаускас запропонував почати відзначати день взяття Москви польсько-литовськими військами в 1610 році.

Так політик відреагував на заяву офіційної представниці МЗС РФ Марії Захарової, яка висловила невдоволення тим, що Польща "ігнорує річницю визволення від німецьких загарбників", зазначають Патріоти України.

"Московські ворота були відкриті для польських і литовських військ. Невдовзі екіпаж республіканських військ увійшов у Кремль, зайняв всі стратегічні об'єкти, склади зброї і заборонив москвичам носити її", – нагадав депутат.

На його думку, запровадження святкування такої дати для Польщі та Литви стане хорошою нагодою згадати про ті події.

«З Польщею ми б також висловили своє розчарування тим, що Росія не хоче разом відзначати цю важливу річницю, коли вона нарешті була звільнена з-під ярма дрімучого боярства», - підкреслив Анушаускас.


"Домашнє завдання виконано": Грузія завершує визначені реформи і збирається подавати заявку на вступ у ЄС

субота, 25 вересень 2021, 10:21

Попереду України щодо інтеграції до євро-атлантичних структур наразі перебувають і Грузія і Молдова. Послідовність виконання реформ - ключовий фактор успіху. Грузія має намір втілювати реформи та ініціативи, аби у 2024 році подати заявку на вступ у Євр...

"Проффесор" Гетманцев в дурощі "слуг" звинувачує опозицію: У Зеленського гадають, чи переголосовувати закон про олігархів, чи відправити взаємовиключне недоробло на підпис президенту

субота, 25 вересень 2021, 9:57

Перекласти з хворої голови на здорову, "подарувавши" шмат власної некомпетенції суперникам, такий шлях захисту обрала "світла голова" монобільшості та відомий "друг" підприємців. Фракція “Слуга народу” проводить консультації на предмет подальших дій з ...