Відповідь породжує ще більше питань: Зеленський сказав, чому не звільняє Авакова

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков має довести до завершення розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета, тому його поки не звільняють. Про це під час зустрічі з журналістами 6 червня заявив президент Володимир Зеленський, зазначають Патріоти України. При цьому гарант Конституції не став уточнювати, яким чином та коли саме пан Аваков, команду котрого звинувачують у фальсифікаціях справи Шеремета, має завершити скандальну справу, котра лише після арешту фігурантів триває вже півроку.

При цьому президент запевняє, що розуміє протести, але вважає, що глава МВС повинен закінчити гучні справи, за які відповідає.

"Якщо людина узялась за якусь сенсаційну гучну справу, вона має її завершити і не кидати. Я боявся, щоб через звільнення (колишнього генерального прокурора Руслана) Рябошапки у нас не виникло питань зі справою Гандзюк. Вона продовжилася. Я думаю, що вона буде доведено до кінця і замовники будуть посаджені за грати. Така ж ситуація з паном Арсеном Борисовичем. Я вважаю, що він має закінчити справу Шеремета. Для суспільства він стейкхолдер (стейкхолдерами називають особу чи групу осіб, без участі яких організація припинить своє існування) цієї ситуації, він має її завершити", – підкреслив Зеленський.

З архіву ПУ. Окупанти в Севастополі "нервно курят": В Україні успішно випробовували оновлені протикорабельні крилаті ракети (відео)

субота, 11 липень 2020, 23:30

Те, що російські зброярі створювали більше 25 років, українські розробнику КБ "Луч" примудрились виконати за шість років. Аби політична підтримка вищого керівництва держави не слабшала за нового президента, наголошує експерт. За його інформацією, ракет...

Навіть якщо би Зеленський був ефективним президентом, у нього все одно був би дуже маленький рейтинг, - Портников

субота, 11 липень 2020, 23:26

Рейтинг Володимира Зеленського не врятує ні перезавантаження уряду, ні парламенту. Віталій Портников заявив, що рейтинг президента України Володимира Зеленського не зможе врятувати ніхто і ніщо. Про це журналіст розповів у етері програми "Суботній полі...