"Відповідаємо так, що ворог шаленіє": Секретар РНБО відреагував на слова Бутусова про загострення на Донбасі

Українські військовослужбовці потужно відповідають найманцям на Донбасі, заявив секретар РНБО Олексій Данілов на передачі "Право на владу" на телеканалі "1 + 1". Тим самим він відреагував на публікацію журналіста Юрія Бутусова про те, що ЗСУ нібито перестали отримувати снаряди для відповідної стрільби, передають Патріоти України.

Данілов запевнив, що щоранку отримує докладні звіти про стан справ на фронті і визнав, що був період загострення і є втрати серед українських військових. За його словами, ЗСУ потужно відповіли на ці провокації бойовиків. "Відповідають так, що ті шаленіють і просять припинити вогонь. Відповідають і відповідатимуть", - заявив Данілов.

Секретар РНБО додав, що тільки українська розвідка знає, скільки втрат "з того боку" в результаті дій ЗСУ у відповідь на обстріли бойовиків. "Якщо хтось вважає, що ми сидимо склавши руки і дивимося, як вбивають наших хлопців і дівчат, то вони глибоко помиляються", - резюмував Данілов.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...