Відповідаючи на ультиматуми Москви: Блінкін назвав єдину умову вступу України до НАТО

Україна зможе просунутися у питанні членства в НАТО, якщо відповідатиме вимогам, що висуваються. Про це 12 грудня вкотре заявила американська сторона, на цей раз в особі держсекретаря США Ентоні Блінкена, повідомляють Патріоти України з посиланням на NBC.

"Альянс підтвердив у 2008 році, що відкритий для України та Грузії. Якщо вони продовжать претендувати на членство і відповідатимуть вимогам, це наблизить вирішення питання", - сказав Блінкен.

Нагадаємо, Росія вимагає відкликати обіцянку про вступ до НАТО України та Грузії, прийняту на саміті у Бухаресті у 2008 році.

"Ліквідували близько трьох рот росіян": У ЗСУ розповіли про успіхи на Таврійському напрямку

четвер, 8 червень 2023, 18:56

Збройні сили України упродовж доби ліквідували близько трьох рот росіян та здійснили 1522 вогневих завдань на Таврійському напрямку. Про це проінформував командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський у Telegram, ...

На Буданова скоєно більше 10 замахів – ГУР

четвер, 8 червень 2023, 18:33

Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов пережив більше десятка замахів на себе. . "Точно відомо, що це більше 10 спроб, але зрозуміло, що є офіційний вирок, наскільки може бути офіційним для неіснуючої фактично фіктивної держа...