"Відповідальність Путіна за цю війну очевидна": Президентка Угорщини виступила на брифінгу у Києві

Президентка Угорщини Каталін Новак під час візиту до Києва заявила, що відповідальність президента РФ Владіміра Путіна за війну проти України очевидна. Про це вона сказала на брифінгу у Києві після саміту продовольчої безпеки, повідомляють Патріоти України.

Новак сказала, що в Угорщини є "150 тисяч причин зупинити цю війну і досягти миру". "150 тисяч причин – це 150 тисяч угорців, які мешкають на Закарпатті на території України. Вже чимало етнічних угорців віддали своє життя за захист України", – заявила угорська президентка.

Відповідальність Владіміра Путіна за цю війну очевидна і угорці завжди і у всьому виступали проти цього страждання і кровопролиття. Ми є сусідами з Україною і наші сусіди можуть покладатися на нашу допомогу. Сусіди завжди залишатимуться сусідами", – зазначила Новак.

Вона засудила російську агресію та звернула увагу на те, що "війна в Україні є найбільш актуальним і важливим викликом у нашому регіоні".

Новак підкреслила, що сторони мають повернутися за стіл переговорів, "мають бути відкриті дипломатичні канали, а кінцевою метою має бути досягнення справедливого миру".

"2022 рік був роком війни, давайте сподіватися, що 2023 рік стане роком відбудови та миру", – додала президентка Угорщини. Новак також повідомила, що Угорщина профінансує транспортування 10 тисяч тонн зерна до Африки на суму 3,5 мільйона доларів у рамках ініціативи "Зерно з України".

Маємо зупинити російські танки, щоб не допустити Третю світову війну: В Італії анонсували черговий пакет допомоги Україні

субота, 28 січень 2023, 11:59

Вже наступного тижня влада Італії може оголосити про передачу Україні ще одного пакету військової допомоги. Уряд держави вже готує відповідний указ. Про це сказав голова Міністерства оборони Італії Гвідо Крозетто у п'ятницю, 27 січня. Його заяву на бри...

"Путіна усунуть - живого чи мертвого": Аналітик розповів про можливу появу другого "Хрущова"

субота, 28 січень 2023, 11:50

У Росії з'явиться новий політик, який займе посаду Путіна і стане другим "Хрущовим". Однак до нього відбудеться переворот і повалення диктатора. Про це в чаті на "Главреде" розповів політичний аналітик Олександр Кочетков, передають Патріоти України. Ві...