Відповість за все: Вбивцю українського баскетболіста в Німеччині затримано

МЗС України взяло на особливий контроль розслідування вбивства українського баскетболіста в Німеччині. Про це повідомив речник українського МЗС Олег Ніколенко, передають Патріоти України.

"Генеральне консульство в Дюссельдорфі вже провело переговори із главою поліції міста Ессен. Консули наголосили на необхідності якнайшвидшого проведення розслідування та притягнення злочинця до відповідальності. За наявною інформацією, поліція вже затримала нападника. Тривають слідчі дії.

Консульська установа також контролює лікування іншого постраждалого українця. Йому надається необхідна медична допомога в лікарні Ессена. Стан нашого громадянина стабільний, загроз його життю немає", - повідомив речник МЗС.

"Артилерія там відіграє найважливішу роль": Коваленко сказав, коли відбудеться пік наступу РФ на Часів Яр

вівторок, 23 квітень 2024, 6:30

Поблизу Часового Яру Донецької області ситуація дуже напружена. Українські захисники докладають титанічних зусиль, щоб стримати наступ окупантів. Про це повідомив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передают...

Агресор здригнеться від ударів: Прем'єр-міністр Великобританія анонсує рекордний пакет військової допомоги Україні

вівторок, 23 квітень 2024, 5:00

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак у вівторок, 23 квітня, оголосить про збільшення військової підтримки Україні на 500 млн фунтів стерлінгів (617 млн доларів). Таким чином у цьому фінансовому році військова допомога Британії для України станов...