
На кордоні з Росією у Сумській області захисники України знешкодили ворожу диверсійно-розвідувальну групу. Зокрема, снайпери ліквідували принаймні двох окупантів, передають Патріоти України.
Про це раніше повідомляв Генеральний штаб ЗСУ. Нині в мережі з’явилося відео такого моменту знищення ворога. Кадри було знято одним зі снайперів із використанням тепловізора. На них помітно, як двоє озброєних загарбників, ховаючись за деревами, просуваються вперед.
В один момент один із учасників ДРГ падає від влучання кулі. Інший повернувся до нього, ймовірно, щоб зрозуміти, живий той чи мертвий, але потім від пострілу теж "приліг" у траву разом із товаришем. У мережі ці кадри супроводили композицією з іронічними словами "Гойда, ор*и".
"Снайперське знищення російської диверсійно-розвідувальної групи, яка намагалася виконувати свої завдання, перетнувши кордон у Сумській області", – йдеться у пості.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...