"Відпрацювали на $100 мільйонів": Нацгвардієць розповів про збиті "пташки" РФ під Бахмутом

Один зенітно-ракетний дивізіон нацгвардійської бригади "Спартан" відпрацював по російській бойовій авіації на Бахмутському напрямку, знищивши гелікоптерів та літаків на приблизно 100 млн доларів, передають Патріоти України.

Як повідомив офіцер з позивним "Партизан", воїни підрозділу збили чотири літаки й два вертольоти ЗС РФ. Хоч ворожа авіація переважно діяла вночі, українські захисники були пильними.

На рахунку нацгвардійців бомбардувальник Су-24 і три штурмовики Су-25. Із вертольотів вдалося "приземлити" два Мі-24. При цьому один з гелікоптерів було важко ідентифікувати, адже він перебував від них майже за чотири кілометри."Але ми бачили точне його ураження і падіння", – зазначив воїн.

Офіцер також зауважив, що досить часто визначити клас та комплектацію знищеної авіатехніки неможливо, адже вона падає на території, контрольованій окупантами.

"Але я думаю, що наш дивізіон уже відпрацював приблизно на $100 мільйонів. Це стосується підтверджених цілей", – підкреслив офіцер.

Попри величезні втрати авіації окупанти дуже інтенсивно застосовують там свої літаки й вертольоти. Воїни фіксували по чотири бойові вильоти на добу з грудня 2022-го до кінця березня цього року.

Щоб було кому воювати: У РФ запровадять обов'язковий курс із безпілотників для студентів, - ЦПД

понеділок, 22 червень 2026, 16:50

Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...

Захід ДРГ у Костянтинівку не означає контроль: У ЗСУ розкрили, що відбувається в місті

понеділок, 22 червень 2026, 16:26

Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...