
Днями українські військові за допомогою дронів виявили ворожу техніку неподалік Великої Новосілки. По російській армії відпрацювала артилерія, передають Патріоти України з посиланням на 110 ОМБр.
Як розповіли військові, перший удар по росіянах трохи не досяг цілі. Тому вони спробували оперативно висадити піхоту до 20 осіб в посадку. Техніка окупантів спробувала відкотитись в зворотному напрямку. Однак тоді по ворогу було завдано повторного удару.
"За 10 хвилин в посадку чітко лягло щонайменше 10 наших снарядів, тому якщо хтось з окупантів і лишився живим, про експансію "русского мира" вже точно не думав," - сказано у повідомленні.
В іспанській Барселоні після закликів місцевої громади українців змінили транслітерацію назви Київ у написі на вітражі всесвітньо відомого храму Саґрада Фамілія, передають Патріоти України з посиланням на наше МЗС. На вітражі Саґрада Фамілія (Sagrada F...
. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...