Відпрацювали точно: Прикордонники показали зірваний наступ ворога на Бахмутському напрямку

Українські прикордонники розповіли, як зірвали наступ російських окупаційних військ на Бахмутському напрямку, знищивши військову техніку та групу піхоти ворога.

Деталі: Повідомляється, що на світанку ворог намагався штурмувати позиції бійців Держприкордонслужби за допомогою двох танків та 5 БТР на Бахмутському напрямку (дата бойових дій не розкривається –ред.).

Прикордонники бригади "Помста" відстежили противника за допомогою безпілотників, а напередодні замінували всі підходи та під’їзди. В результаті, наступ колони противника було зупинено.

Воїни звітують, що знищили танк Т-64, БТР-82 та близько 10 осіб ворожої піхоти.

Дослівно: "Ще частину колони окупантів разом з піхотою добивали нічні бомбери та артилерія, рештки ворога втекли з поля бою".

Як і коли закінчиться війна в Україні: Жданов назвав найкращий та найгірший сценарії

вівторок, 21 травень 2024, 6:56

Російський диктатор Володимир Путін знову заявив про готовність до “мирних переговорів” з Україною з урахуванням “гарантій безпеки”. Він повторив кремлівські наративи, що Росія нібито ніколи не відмовлялася від переговорів для “справедливого врегулюван...

Ворог прагнув але не досяг: Росіяни планували оточити Харків - The Economist

вівторок, 21 травень 2024, 3:25

Початок наступальної операція перенесли на тиждень раніше. Хоча не факт, що до визначених планом 15-16 травня для такого роду удару у росіян все було б готове. Росіяни під час травневого наступу планували частково оточити Харків . Росіяни планували ча...