
Оператори 412 окремого полку безпілотних систем Nemesis знищили важку систему залпового вогню ТОС “Сонцепьок” російських загарбників. Про це пресслужба полку повідомила у Телеграмі та оприлюднила відповідне відео, передають Патріоти України.
«Знищили пекельну машину – важку систему залпового вогню ТОС “Сонцепьок”. Така система веде вогонь запалювальними або термобаричними боєприпасами й може завдати жахливих наслідків особовому складу та нашим позиціям. Дуже рідкісна й важлива ціль», - зазначили військові.
Відео: Офіційний канал 412-го окремого полку безпілотних систем "Nemesis"
Бійці подякували аеророзвідці 102-ї окремої бригади Сил територіальної оборони та 108-й ОБрТрО, що підсвітили ціль і іншим суміжним підрозділам, які посприяли успішній реалізації спецоперації.
Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...
Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...