
Оператори 412 окремого полку безпілотних систем Nemesis знищили важку систему залпового вогню ТОС “Сонцепьок” російських загарбників. Про це пресслужба полку повідомила у Телеграмі та оприлюднила відповідне відео, передають Патріоти України.
«Знищили пекельну машину – важку систему залпового вогню ТОС “Сонцепьок”. Така система веде вогонь запалювальними або термобаричними боєприпасами й може завдати жахливих наслідків особовому складу та нашим позиціям. Дуже рідкісна й важлива ціль», - зазначили військові.
Відео: Офіційний канал 412-го окремого полку безпілотних систем "Nemesis"
Бійці подякували аеророзвідці 102-ї окремої бригади Сил територіальної оборони та 108-й ОБрТрО, що підсвітили ціль і іншим суміжним підрозділам, які посприяли успішній реалізації спецоперації.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...