
Оператори 412 окремого полку безпілотних систем Nemesis знищили важку систему залпового вогню ТОС “Сонцепьок” російських загарбників. Про це пресслужба полку повідомила у Телеграмі та оприлюднила відповідне відео, передають Патріоти України.
«Знищили пекельну машину – важку систему залпового вогню ТОС “Сонцепьок”. Така система веде вогонь запалювальними або термобаричними боєприпасами й може завдати жахливих наслідків особовому складу та нашим позиціям. Дуже рідкісна й важлива ціль», - зазначили військові.
Відео: Офіційний канал 412-го окремого полку безпілотних систем "Nemesis"
Бійці подякували аеророзвідці 102-ї окремої бригади Сил територіальної оборони та 108-й ОБрТрО, що підсвітили ціль і іншим суміжним підрозділам, які посприяли успішній реалізації спецоперації.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...