
Оператори 412 окремого полку безпілотних систем Nemesis знищили важку систему залпового вогню ТОС “Сонцепьок” російських загарбників. Про це пресслужба полку повідомила у Телеграмі та оприлюднила відповідне відео, передають Патріоти України.
«Знищили пекельну машину – важку систему залпового вогню ТОС “Сонцепьок”. Така система веде вогонь запалювальними або термобаричними боєприпасами й може завдати жахливих наслідків особовому складу та нашим позиціям. Дуже рідкісна й важлива ціль», - зазначили військові.
Відео: Офіційний канал 412-го окремого полку безпілотних систем "Nemesis"
Бійці подякували аеророзвідці 102-ї окремої бригади Сил територіальної оборони та 108-й ОБрТрО, що підсвітили ціль і іншим суміжним підрозділам, які посприяли успішній реалізації спецоперації.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....