
Оператори 412 окремого полку безпілотних систем Nemesis знищили важку систему залпового вогню ТОС “Сонцепьок” російських загарбників. Про це пресслужба полку повідомила у Телеграмі та оприлюднила відповідне відео, передають Патріоти України.
«Знищили пекельну машину – важку систему залпового вогню ТОС “Сонцепьок”. Така система веде вогонь запалювальними або термобаричними боєприпасами й може завдати жахливих наслідків особовому складу та нашим позиціям. Дуже рідкісна й важлива ціль», - зазначили військові.
Відео: Офіційний канал 412-го окремого полку безпілотних систем "Nemesis"
Бійці подякували аеророзвідці 102-ї окремої бригади Сил територіальної оборони та 108-й ОБрТрО, що підсвітили ціль і іншим суміжним підрозділам, які посприяли успішній реалізації спецоперації.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...