Захисники України продовжують зачищати від присутності ворога територію Бахмутщини в Донецькій області. Під містом-фортецею воїни-спецпризначенці допомогли знищили три "Гради" й особовий склад окупантів, передають Патріоти України.
Кадри ефектної "бавовни", яка вразила російську військову техніку, було знято дроном. Їх опублікували в соцмережах Сил спеціальних операцій.
Зазначається, що оператори одного з підрозділів ССО провели спеціальну розвідку в тилу військ РФ у районі Бахмута. Під час неї бійці виявили місцерозташування трьох одиниць БМ-21 "Град". Ці реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) калібру 122 мм окупанти старанно сховали за деревами й під маскувальними сітками, розмістивши біля будівель
Оператори ССО оперативно передали координати артилеристам із інших підрозділів Сил оборони, які завдали по ній точних ударів. "Вся техніка та особовий склад були знищені "смачними" влучаннями нашої артилерії", – прокоментували спецпризначенці.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...