
Українські прикордонники знищили систему спостереження окупантів "Муром-М" і антенне обладнання на Запорізькому напрямку. Відео опублікувала пресслужба ДПСУ в Telegram, передають Патріоти України.
У повідомленні зазначають, що разом із прикордонниками працювали бійці 23-ї бригади НГУ "Хортиця". Цілі уразили за допомогою дронів-камікадзе.
Автономний мобільний комплекс відеотепловізійного спостереження "Муром" призначений для цілодобового дистанційного відео- і тепловізійного спостереження, контролю й охорони відкритих ділянок місцевості, підступів, периметрів і шляхів пересування до об'єктів, зазначають на сайті "Рособоронэкспорта".
Навіть якщо Сполучені Штати погодяться надати Україні ліцензії на виробництво ракет-перехоплювачів для систем Patriot, власне виробництво таких ракет не запрацює швидко. За оцінками авіаційного експерта Костянтина Криволапа, для створення та випуску ан...
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...