
Українські прикордонники знищили систему спостереження окупантів "Муром-М" і антенне обладнання на Запорізькому напрямку. Відео опублікувала пресслужба ДПСУ в Telegram, передають Патріоти України.
У повідомленні зазначають, що разом із прикордонниками працювали бійці 23-ї бригади НГУ "Хортиця". Цілі уразили за допомогою дронів-камікадзе.
Автономний мобільний комплекс відеотепловізійного спостереження "Муром" призначений для цілодобового дистанційного відео- і тепловізійного спостереження, контролю й охорони відкритих ділянок місцевості, підступів, периметрів і шляхів пересування до об'єктів, зазначають на сайті "Рособоронэкспорта".
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України.
. Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...