Відпрацювали влучно: Прикордонники знищили російський комплекс спостереження "Муром-М" (відео)

Українські прикордонники знищили систему спостереження окупантів "Муром-М" і антенне обладнання на Запорізькому напрямку. Відео опублікувала пресслужба ДПСУ в Telegram, передають Патріоти України.

У повідомленні зазначають, що разом із прикордонниками працювали бійці 23-ї бригади НГУ "Хортиця". Цілі уразили за допомогою дронів-камікадзе.

Автономний мобільний комплекс відеотепловізійного спостереження "Муром" призначений для цілодобового дистанційного відео- і тепловізійного спостереження, контролю й охорони відкритих ділянок місцевості, підступів, периметрів і шляхів пересування до об'єктів, зазначають на сайті "Рособоронэкспорта".

Добре влаштувався: Науковець, який обґрунтував "автоматичне" повернення старої версії Конституції за Януковича - нині суддя КСУ

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:00

Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...

Путін не зупиниться? У НАТО отримали розвіддані про можливі провокації Росії проти країн Балтії

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:56

Розвідувальні служби кількох великих країн НАТО отримали інформацію про можливі плани Росії здійснити провокації проти країн Балтії та Польщі. Про це повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на високопоставлене джерело в політичних кола...