
Українські прикордонники знищили систему спостереження окупантів "Муром-М" і антенне обладнання на Запорізькому напрямку. Відео опублікувала пресслужба ДПСУ в Telegram, передають Патріоти України.
У повідомленні зазначають, що разом із прикордонниками працювали бійці 23-ї бригади НГУ "Хортиця". Цілі уразили за допомогою дронів-камікадзе.
Автономний мобільний комплекс відеотепловізійного спостереження "Муром" призначений для цілодобового дистанційного відео- і тепловізійного спостереження, контролю й охорони відкритих ділянок місцевості, підступів, периметрів і шляхів пересування до об'єктів, зазначають на сайті "Рособоронэкспорта".
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України.
. Опер...