Відпрацювали влучно: Прикордонники знищили російський комплекс спостереження "Муром-М" (відео)

Українські прикордонники знищили систему спостереження окупантів "Муром-М" і антенне обладнання на Запорізькому напрямку. Відео опублікувала пресслужба ДПСУ в Telegram, передають Патріоти України.

У повідомленні зазначають, що разом із прикордонниками працювали бійці 23-ї бригади НГУ "Хортиця". Цілі уразили за допомогою дронів-камікадзе.

Автономний мобільний комплекс відеотепловізійного спостереження "Муром" призначений для цілодобового дистанційного відео- і тепловізійного спостереження, контролю й охорони відкритих ділянок місцевості, підступів, периметрів і шляхів пересування до об'єктів, зазначають на сайті "Рособоронэкспорта".

Плани амбітні, але терміни вражають: Коли Україна зможе виробляти ракети до Patriot

понеділок, 22 червень 2026, 12:45

Навіть якщо Сполучені Штати погодяться надати Україні ліцензії на виробництво ракет-перехоплювачів для систем Patriot, власне виробництво таких ракет не запрацює швидко. За оцінками авіаційного експерта Костянтина Криволапа, для створення та випуску ан...

"Бавовна" була вдала: Супутникові знімки зафіксували наслідки удару по стратегічній нафтобазі Росрезерву

понеділок, 22 червень 2026, 11:56

Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...