
Боєць батальйону "Морок" 225-го окремого штурмового полку самотужки "поклав" трьох росіян у ближньому бою на напрямку Гуляйполя. Здолати ворога бійцю допомогли оператори безпілотних систем, котрі слідкували за пересуванням ворога у режимі реального часу, передають Патріоти України.
Як розповіли в батальйоні, аеророзвідка виявила групу з шести окупантів у будинку навпроти позиції наших бійців. По будівлі відпрацювали важкими бомберами. Троє росіян, що вижили після удару, намагались знайти укриття. «Маючи очі в небі, з командного пункту побратимам передавали інформацію про пересування в реальному часі, що надало змогу зробити засідку і ліквідувати залишки штурмової групи», – сказано у підписі до відео.
На вцілілих окупантів засідку влаштував один з бійців. Підпустивши їх поближче до будинку, в якому чекав на ворога, захисник вступив з росіянами у ближній бій і відкрив по загарбниках вогонь.
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...