Відпрацьовує зарплату в "Газпромі": Ексканцлер ФРН закликав зняти санкції з держави-агресора і запевняє, що Крим ніколи не повернеться в Україну

Путін-"Кримський" всіма засобами намагається пропихнути "нову Ялтинську угоду" щодо поділу Європи на сфери впливу, поки живий і його потопаюча недонадімперія Зла не повторила долю Імперії Зла, "Величия" якої Москва ніяк не досягне "вставанием с колен"

Колишній канцлер ФРН Герхард Шредер заявив, що жоден російський президент нібито ніколи не поверне Україні анексований Москвою Крим. Про це він сказав в інтерв'ю німецькому тижневику Der Spiegel, зазначають Патріоти України.

Ексканцлер ФРН заявив, що не вважає санкції правильною реакцією на порушення міжнародного права. "Їх я вважаю безглуздими, оскільки не бачу, чого можна домогтися з їхньою допомогою", - підкреслив Шредер.

На його думку, "жоден президент Росії вже не поверне Крим". Політик також все-таки визнав самі дії Москви порушенням міжнародного права. Шредер уточнив, що ця констатація не дає відповіді на питання, які причини стояли за діями Москви.

"Припустимо, що Україна дійсно вступила б в НАТО, як того хотіли американці. Тоді б Севастополь, один з найважливіших військових портів Росії, виявився б на території західного альянсу", - сказав він.

Зазначимо, що дане інтерв'ю стало першою великою публікацією з критикою дій Російської Федерації і Кремля зокрема. Шредер в даний час займає пост голови ради директорів НК "Роснефть" і голови ради директорів компанії Nord Stream 2, що належить "Газпрому".

Путін зрозумів, що йому загрожує смерть в разі ядерного удару по Україні - Піонтковський Путін зрозумів, що йому загрожує смерть в разі ядерного удару по Україні, - Піонтковський

субота, 1 жовтень 2022, 12:07

Президент Російської Федерації Володимир Путін усвідомив, що у випадку ядерного удару по Україні його вб'ють. Про це розповів російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України. "Йому дали зрозуміти, що в разі ядерної ат...

"Котел" готовий: У районі Лимана зосереджено від 2,5 до 5 тис. російських військових, - Селезньов

субота, 1 жовтень 2022, 11:44

Військовий експерт, речник Генерального штабу ЗСУ (2014–2017 рр.) Владислав Селезньов зауважив, що у Лимані перебувають російські військові, які призвані за системою БАРС. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо". "За різними оцінками у районі Ли...