Відпрацьовує зарплату в "Газпромі": Ексканцлер ФРН закликав зняти санкції з держави-агресора і запевняє, що Крим ніколи не повернеться в Україну

Путін-"Кримський" всіма засобами намагається пропихнути "нову Ялтинську угоду" щодо поділу Європи на сфери впливу, поки живий і його потопаюча недонадімперія Зла не повторила долю Імперії Зла, "Величия" якої Москва ніяк не досягне "вставанием с колен"

Колишній канцлер ФРН Герхард Шредер заявив, що жоден російський президент нібито ніколи не поверне Україні анексований Москвою Крим. Про це він сказав в інтерв'ю німецькому тижневику Der Spiegel, зазначають Патріоти України.

Ексканцлер ФРН заявив, що не вважає санкції правильною реакцією на порушення міжнародного права. "Їх я вважаю безглуздими, оскільки не бачу, чого можна домогтися з їхньою допомогою", - підкреслив Шредер.

На його думку, "жоден президент Росії вже не поверне Крим". Політик також все-таки визнав самі дії Москви порушенням міжнародного права. Шредер уточнив, що ця констатація не дає відповіді на питання, які причини стояли за діями Москви.

"Припустимо, що Україна дійсно вступила б в НАТО, як того хотіли американці. Тоді б Севастополь, один з найважливіших військових портів Росії, виявився б на території західного альянсу", - сказав він.

Зазначимо, що дане інтерв'ю стало першою великою публікацією з критикою дій Російської Федерації і Кремля зокрема. Шредер в даний час займає пост голови ради директорів НК "Роснефть" і голови ради директорів компанії Nord Stream 2, що належить "Газпрому".

"Недолго музыка играла, недолго фраер танцевал": Новий канал команди Медведчука почав роботу і був відключений

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:15

Телеканал "Перший незалежний" відключили від мовлення на супутнику і зараз відключають у кабельних мережах. Канал розпочав мовлення о 18:00, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Детектор медіа". Мовлення запустили через супутник, і на YouTub...

"Вуличне" правосуддя та вирок Стерненку: "Свобода слова" Савіка Шустера (онлайн-трансляція)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:58

У студії обговорять, хто такий Сергій Стерненко, хто може бути зацікавлений у вуличних заворушеннях, справи проти топ-менеджерів ПриватБанку, список санкцій. Також гостями програми стануть секретар РНБО України Олексій Данілов, керівник Одеської обласн...