
Командування російської окупаційної армії на лівому березі Херсонщини катує військовослужбовців, які відмовляються підкорятися наказам і не хочуть йти на штурми. Така ситуація склалася зокрема у 61-й окремій бригаді морської піхоти ВМФ РФ. Про це повідомили у Telegram-каналі "Атеш" – військового та партизанського руху, створеного українцями та кримськими татарами. За словами агента з числа військовослужбовців 61-ї ОБМП, ситуація в підрозділі різко погіршилася, передають Патріоти України.
"За його словами, командири офіцерського та сержантського складу почали катувати всіх військовослужбовців, які відмовляються підкорятися самогубним наказам", – сказано в повідомленні.
У грудні минулого року кількох окупантів, які відмовилися брати участь у погано організованому штурмі одного з островів Дніпра на Херсонщині, показово кинули до ями. Там росіян протримали три дні без води та їжі, після чого відправили на черговий штурм. Ці загарбники загинули, їхні тіла командування так і не евакуювало, через що вони вважаються зниклими безвісти.
В "Атеш" повідомляють, що командири армії РФ все частіше використовують фізичне насильство як інструмент тиску – погрози, побиття та яма для окупантів вже стали буденністю. "Якщо раніше такі заходи вживалися за серйозні провини, то тепер покарання використовуються з найменшого приводу. Військовослужбовці розуміють: якщо ти став неугодним, то вже довго не протягнеш", – зазначають партизани.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...