
8 та 9 січня бійці Третьої окремої штурмової бригади знищили окупантів з 4-ї гвардійської танкової дивізії 1-ї танкової армії РФ у Харківській області, які рушили на позиції Сил оборони, щоб здійснити прорив. Про це йдеться у дописі бригади у Telegram, передають Патріоти України.
За словами бійців, росіяни за ці бої втратили 20 одиниць своєї техніки. «Це майже як танкова битва під Бродами в 41-му», — йдеться у повідомленні. Зазначається, що частину колони українські війська зупинили влучаннями з ПТРК.
«„Бехи“ й танки зійшли з дороги та почали підриватися на мінуванні. Недобитків атакували з FPV. Понтонну переправу зруйнували й потопили танк. Піхоту противника накрили скидами та артою. Хто вижив — почав відступати», — зазначили бійці.
За даними бригади, росіяни втратили всю колону, але повторили спробу штурму бронегрупою відразу з чотирьох напрямків, однак і вона була знищена з ПТРК й безпілотників. «Далі — все як в пісні. Штурм колонами техніки окупантів — потрачено!» — йдеться у дописі.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...