"Відправили на смерть": Росіяни поскаржилися, що їх "кинули" на гроші за копання окопів під Бєлгородом

У Бєлгородській області РФ мобілізованих солдатів і навіть бюджетників залучили до копання окопів. За це росіянам обіцяли заплатити, але багатьом усю суму так і не віддали, годуючи обіцянками, передають Патріоти України.

Тепер на сторінці місцевого губернатора В'ячеслава Гладкова у забороненій в Україні соціальній мережі шквал запитань про те, де гроші й чому бюджетників відправляють до прикордонних районів (зокрема, Шебекіно). На це звернув увагу Telegram-канал Можем объяснить".

"Вони що жити не хочуть, на пряму смерть іти?" – запитав один із коментаторів, маючи на увазі чоловіків-співробітників "Белгородблагоустройство", яких у робочий час у примусовому порядку змушували облаштовувати укріплення.

"Ми риємо окопи, а нас кидають", – скаржився інший мешканець країни-агресора, якого залучили до роботи. Він не міг зрозуміти, чому гроші виділяються з бюджету, але до них вони не доходять.

Про невиплати зарплат за копання окопів у Бєлгородській області повідомлялося і наприкінці 2022 року. Тоді на пряму лінію з Гладковим додзвонився мешканець обласного центру й поскаржився, що його бригаду (яку зібрав якийсь Владислав) відправили до Старого Оскола, а потім до окупованого Луганська. Грошей працівники не отримали. Губернатор на це сказав, що їм потрібно було укладати контракт. Тепер працівникам він допомогти не може, треба подавати до суду.


"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...