
Окупанти затопили бронетехніку з екіпажем під час спроби перебратися на західний берег річки Оскіл Харківської області. Про це повідомляє ОСУВ "Хортиця", передають Патріоти України.
Це сталося на Куп'янському напрямку при спробі окупантів перебратися на західний берег річки Оскіл. Російська армія намагалися перейти водойму в районі Матюсівки, однак бронетехніка, а саме БМП-2 разом з екіпажем, затонула.
Також на цьому напрямку підрозділи Сил оборони відбили дві спроби накату противника. Спершу ворожа піхота на бронетехніці - танк і БМП намагалася прорватися на позиції Сил оборони. А за другої спроби провести штурм - інші танк та БМП намагалися втягнути свою піхоту на українські позиції.
У результаті бойової роботи було пошкоджено дві БМП, знищено два танки та четверо окупантів, а ще троє - поранені. Ворожий наступ відбито, втрат позицій ЗСУ не допущено.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...