Відпускникам Путіна приготуватись: ЗСУ отримали першу партію нових мобільних мінометів (відео)

ЗСУ отримали перші 6 мобільних мінометних комплексів «БАРС-8ММК» (відео)

190925 BarsMMK 0

В рамках виконання Державного оборонного замовлення в одній з військових частин Збройних сил України пройшли приймально-здавальні випробування мобільних мінометних установок «БАРС-8ММК 4909 120 А», зазначають Патріоти України. Відео з відповідною інформацією оприлюднило на своєму каналі YouTube державне підприємство «Укроборонсервіс».

В ході проведення випробувань, були перевірені як основні тактико-технічні характеристики так і проведені вогневі випробування мінометних установок.

У складі мінометних установок використовуються як вітчизняні комплектуючи, так і комплектуючи виробництва країн НАТО (Іспанії – прим.).

Мобільна мінометна установка «БАРС-8ММК» являє собою високотехнологічний мінометний комплекс, який дозволяє уражати різні за характером та типом цілі без посереднього контакту з супротивником, швидко і з високою точністю та встановлюється на базі бронеавтомобіля «Барс-8» виробництва приватної корпорації «Богдан».

190925 BarsMMK 2

Основна складова комплексу – це автоматизована мінометна система калібру 120 мм, яка складається з системи автоматичного розгортання-згортання та автоматизованої системи наведення та керування вогнем. Остання забезпечую наведення міномету, відображення інформації на електронній карті, підготовку вирахуваних в автоматичному режимі установок для стрільби, ураження цілей та коригування вогню і контролю ефективності стрільби.

190925 BarsMMK 1

За рахунок автоматизації та інтуїтивності системи керування вогнем «БАРС-8ММК» обслуговується меншим бойовим екіпажем (3 особи) у порівнянні зі звичайними мінометними системами.

Ці системи вперше постачаються до Збройних сил України.

190925 BarsMMK 3

Нагадаємо, вперше презентація концепту мобільного мінометного комплексу відбулася під час Міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2016». Наступного року на виставці був представлений вже вдосконалений варіант, розроблений спільно із закордонним партнером.

У жовтні минулого року відбулися випробування «БАРС-8ММК», на якому колишній Секретар РНБО висловив переконання, що після завершення державних випробувань та взяття на озброєння «Мобільний мінометний комплекс посяде гідне місце в озброєнні Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ та Сил спеціальних операцій».

"Думаю, що будуть спроби прив'язати Медведчука до Порошенка", - ексгенпрокурор Рябошапка

неділя, 16 травень 2021, 18:44

Президент України Володимир Зеленський є прихильником швидких і ефектних рішень. Нині вся увага країни прикута до справи проросійського лідера ОПЗЖ та кума Путіна Віктора Медведчука. Хто може бути наступним – читайте в наступній частині інтерв'ю з ексг...

"Усе звалити на Степанова не вдасться, він і гавкнути не смів, коли ви забрали гроші з "ковідного фонду": Порошенко жорстко звернувся до влади

неділя, 16 травень 2021, 16:32

Він наголосив на необхідності повного аудиту витрат мільярдів гривень з антиковідного фонду. "Нещодавно були оприлюднені цифри Національної академії наук, які кажуть, що смертність в Україні від ковіду становить не 50, а 140 тисяч людей. 140 тисяч житт...