Відразу після рішення про танки: Російські хакери атакували урядові сайти Німеччини

Російські хакери атакували низку німецьких урядових веб-сайтів. Це,ймовірно, сталося у відповідь на рішення Німеччини про постачання танків в Україну, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє Tagesschauт з посиланням на дані Федерального відомства з інформаційної безпеки (BSI), зафіксовано розподілені DDoS-атаки. Від них постраждали сайти федерального уряду та аеропорту Гамбурга.

"Деякі веб-сайти наразі недоступні", - повідомляє агентство, додавши, що немає жодних ознак прямого впливу на відповідні служби.

Танки Leopard для України: що відомо

Увечері, 24 січня, канцлер Німеччини Олаф Шольц після багатомісячних дискусій з союзниками затвердив поставку Україні танків Leopard. Також Берлін дозволив реекспорт вітчизняної важкої броні й іншим європейським країнам.

За словами міністра оборони ФРН, відправка першої партії Leopard в Україну очікується не менше ніж за три місяці.

Що буде після перемоги України в війні: Каспаров описав два сценарії майбутнього РФ

понеділок, 6 лютий 2023, 16:58

З початку війни суспільні настрої населення Росії та її владних кіл змінилися. Тільки від дій влади залежить, чи призведуть зміни до розпаду країни, чи створення нової держави. Про це повідомив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров, передають П...

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...