
Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан не намагався затягнути процедуру свого звільнення. А остаточну крапку у відставці Богдана поставила його розмова з Володимиром Зеленським. Про це розповів глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передають Патріоти України.
За словами депутата, Андрій Богдан буквально за добу закінчив всі свої справи, зібрав речі і покинув Офіс президента України. "У них (Богдана і Зеленского.- прим.ред.) була персональна розмова, вона пройшла у дружній атмосфері, віч-на-віч. Тобто вони зустрілися, поспілкувалися, потім вийшли, і Андрій повідомив про свою відставку. І дуже швидко, за добу, зібрав свої речі і поїхав", – пояснив Арахамія.
Він також не виключив можливості повернення Богдана в команду президента України, проте вже на іншу посаду. І підкреслив, що конфлікту між командою президента і екс-главою ОПУ не було. "Конфлікту з президентом не було. Це був не конфлікт, були робочі суперечки між Єрмаком, Богданом, Шефіром – в найближчому оточенні президента... У мене склалося враження, що він пішов з добрими намірами, без конфлікту", – запевнив політик.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...