
Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан не намагався затягнути процедуру свого звільнення. А остаточну крапку у відставці Богдана поставила його розмова з Володимиром Зеленським. Про це розповів глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передають Патріоти України.
За словами депутата, Андрій Богдан буквально за добу закінчив всі свої справи, зібрав речі і покинув Офіс президента України. "У них (Богдана і Зеленского.- прим.ред.) була персональна розмова, вона пройшла у дружній атмосфері, віч-на-віч. Тобто вони зустрілися, поспілкувалися, потім вийшли, і Андрій повідомив про свою відставку. І дуже швидко, за добу, зібрав свої речі і поїхав", – пояснив Арахамія.
Він також не виключив можливості повернення Богдана в команду президента України, проте вже на іншу посаду. І підкреслив, що конфлікту між командою президента і екс-главою ОПУ не було. "Конфлікту з президентом не було. Це був не конфлікт, були робочі суперечки між Єрмаком, Богданом, Шефіром – в найближчому оточенні президента... У мене склалося враження, що він пішов з добрими намірами, без конфлікту", – запевнив політик.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...