
Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан не намагався затягнути процедуру свого звільнення. А остаточну крапку у відставці Богдана поставила його розмова з Володимиром Зеленським. Про це розповів глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передають Патріоти України.
За словами депутата, Андрій Богдан буквально за добу закінчив всі свої справи, зібрав речі і покинув Офіс президента України. "У них (Богдана і Зеленского.- прим.ред.) була персональна розмова, вона пройшла у дружній атмосфері, віч-на-віч. Тобто вони зустрілися, поспілкувалися, потім вийшли, і Андрій повідомив про свою відставку. І дуже швидко, за добу, зібрав свої речі і поїхав", – пояснив Арахамія.
Він також не виключив можливості повернення Богдана в команду президента України, проте вже на іншу посаду. І підкреслив, що конфлікту між командою президента і екс-главою ОПУ не було. "Конфлікту з президентом не було. Це був не конфлікт, були робочі суперечки між Єрмаком, Богданом, Шефіром – в найближчому оточенні президента... У мене склалося враження, що він пішов з добрими намірами, без конфлікту", – запевнив політик.
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...