"Відро з кров'ю": Володимир Кличко заявив, що зробить кардинальний вчинок, якщо "хоч один росіянин вийде у ринг зі своїм прапором та гімном"

Легендарний український боксер Віталій Кличко розповів, що його брат Володимир виступає за жорстку позицію у світі щодо виступів російських боксерів.

За інформацією мера Києва, молодший брат демонстративно заллє свій титул кров'ю, якщо хтось із спортсменів вирішить обійти заборону на все російське, передають Патріоти України.

"Побачив листування брата. Він там звернувся до одного з функціонерів і попередив. Якщо хоч один російський боксер вийде на бій зі своїм прапором і під гімн РФ, то публічно занурить свій чемпіонський пояс у відро з кров'ю", – зазначив Кличко-старший у інтерв'ю Роману Бебеху на Youtube-каналу "Бомбардир"

Віталій Володимирович нагадав, що Володимир загрожує, тому що він підтримує чітку позицію. "Спорт має велику силу. Спортсмени повинні об'єднуватися. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зупинити цю війну. Якщо хтось буде таку, "трохи вагітну" позицію мати, нічого від цього не вийде. Зараз світ білий і чорний. Або люди підтримують мир та Україну, або вони підтримують війну та агресивну Росію", – розповів Кличко.

Уже не той настрій: Дружини окупантів із Бурятії записали звернення до влади з проханням повернути їхніх чоловіків додому (відео)

середа, 29 червень 2022, 7:09

Дружини військових окупаційних військ РФ із Бурятії звернулися до влади з проханням повернути додому їхніх чоловіків із війни в Україні. За їхніми словами, окупанти виснажені "морально та фізично", передають Патріоти України. "Військова частина 46108 з...

ШІ, лазерна зброя, супутники та дрони: Які технології змінять війну в майбутньому

середа, 29 червень 2022, 6:59

Аналітики GlobalData нещодавно опублікували звіт, у якому визначили ключові технологічні тенденції, що впливають на ведення високоінтенсивних бойових дій (ВБД), передають Патріоти України. Можливо, однією з найважливіших технологій, що з'явилися останн...