"Відро з кров'ю": Володимир Кличко заявив, що зробить кардинальний вчинок, якщо "хоч один росіянин вийде у ринг зі своїм прапором та гімном"

Легендарний український боксер Віталій Кличко розповів, що його брат Володимир виступає за жорстку позицію у світі щодо виступів російських боксерів.

За інформацією мера Києва, молодший брат демонстративно заллє свій титул кров'ю, якщо хтось із спортсменів вирішить обійти заборону на все російське, передають Патріоти України.

"Побачив листування брата. Він там звернувся до одного з функціонерів і попередив. Якщо хоч один російський боксер вийде на бій зі своїм прапором і під гімн РФ, то публічно занурить свій чемпіонський пояс у відро з кров'ю", – зазначив Кличко-старший у інтерв'ю Роману Бебеху на Youtube-каналу "Бомбардир"

Віталій Володимирович нагадав, що Володимир загрожує, тому що він підтримує чітку позицію. "Спорт має велику силу. Спортсмени повинні об'єднуватися. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зупинити цю війну. Якщо хтось буде таку, "трохи вагітну" позицію мати, нічого від цього не вийде. Зараз світ білий і чорний. Або люди підтримують мир та Україну, або вони підтримують війну та агресивну Росію", – розповів Кличко.

Скандально відома противниця допомоги Україні йде з Конгресу США - CNN

субота, 4 лютий 2023, 14:41

Представник Республіканської партії Вікторія Спартц від штату Індіана оголосила, що хоче залишити Конгрес США. CNN повідомляє, що противниця виділення Україні військової допомоги не балотуватиметься на жодну посаду у 2024 році, передають Патріоти Украї...

Росіянам довелося слухати український гімн: Українці зламали брифінг МЗС РФ з кіберзахисту (відео)

субота, 4 лютий 2023, 14:00

Українські хакери зламали онлайн-брифінг МЗС Росії з кіберзахисту і зачитували текст "Росія - держава-терорист". Самі ж окупанти не могли нічого вдіяти і просто слухали, час від часу намагаючись вимикати мікрофон. Відео брифінгу з'явилося в YouTube-кан...