"Відро з кров'ю": Володимир Кличко заявив, що зробить кардинальний вчинок, якщо "хоч один росіянин вийде у ринг зі своїм прапором та гімном"

Легендарний український боксер Віталій Кличко розповів, що його брат Володимир виступає за жорстку позицію у світі щодо виступів російських боксерів.

За інформацією мера Києва, молодший брат демонстративно заллє свій титул кров'ю, якщо хтось із спортсменів вирішить обійти заборону на все російське, передають Патріоти України.

"Побачив листування брата. Він там звернувся до одного з функціонерів і попередив. Якщо хоч один російський боксер вийде на бій зі своїм прапором і під гімн РФ, то публічно занурить свій чемпіонський пояс у відро з кров'ю", – зазначив Кличко-старший у інтерв'ю Роману Бебеху на Youtube-каналу "Бомбардир"

Віталій Володимирович нагадав, що Володимир загрожує, тому що він підтримує чітку позицію. "Спорт має велику силу. Спортсмени повинні об'єднуватися. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зупинити цю війну. Якщо хтось буде таку, "трохи вагітну" позицію мати, нічого від цього не вийде. Зараз світ білий і чорний. Або люди підтримують мир та Україну, або вони підтримують війну та агресивну Росію", – розповів Кличко.

Вдало "приземлись"? У Якутії зник вертоліт зі співробітниками ФСБ

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:28

В Якутії РФ ведуть пошуки вертольота Robinson R44II, який зник після спрацьовування аварійного маяка в Алданському районі, передають Патріоти України. Деталі: За даними видання, про інцидент повідомили у Східно-Сибірській транспортній прокуратурі РФ. П...

Зеленський заявив, що Україна може погодитися на дипломатичне врегулювання війни

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:56

Здійснюючи тиск на Росію, можна погодитися на дипломатичне врегулювання війни в Україні –-не завжди території відвойовуються силою, передають Патріоти України з посиланням на інтерв’ю BBC президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що весь ...