Відставка Смолія: НБУ може очолити керівник державного "Укргазбанку", - ЗМІ

Голосування у Верховній Раді України за відставку Якова Смолія з посади голови Національного банку може відбутися 3 липня.

Головою Національного банку України замість Якова Смолія, який подав у відставку, може бути призначено голову правління державного "Укргазбанку" Кирила Шевченка. Про це пише LIGA.net, посилаючись на неназваного представника фінансового комітету Верховної Ради від "Слуги народу", а також на нардепа від "Голосу" Ярослава Железняка, передають Патріоти України.

Співрозмовник агентства в керівництві Офісу президента додав, що Смолія дійсно може замінити керівник державного банку, але не назвав його прізвища. За даними ЗМІ, голосування за відставку Смолія може відбутися в парламенті 3 липня.

1 липня Смолій подав президенту Володимирові Зеленському заяву про звільнення за власним бажанням. "Своєю відставкою хочу застерегти від подальших спроб підірвати інституційні основи центрального банку в Україні", – підкреслив він.

У правлінні регулятора заявили, що вважають "своїм обов'язком наразі продовжувати роботу для збереження макрофінансової стабільності та інституційної спроможності Національного банку". "Нашим безумовним пріоритетом залишається забезпечення незалежності Національного банку України, що неодноразово зазначав президент України. Правління НБУ буде продовжувати свою діяльність на засадах незалежності та професіоналізму", – запевнили в Офісі президента. Посли "Великої сімки" заявили, що відставка Смолія ставить під удар підтримку реформ в Україні.

З архіву ПУ. "Взяти вас у список? Все чисто?": У Зеленського виник новий конфлікт з журналісткою (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:05

Ймовірно, перепалка сталася з журналісткою "Прямого", з яким у президента натягнуті відносини. Президент України Володимир Зеленський вступив в суперечку з журналісткою в день з'їзду політичної сили "Слуга народу", 9 червня 2019 року. Інцидент стався "...

ГРУшник" обіср*вся? Пальчевський не прийшов на "розмову" з чоловіком Ніцой, котру сам і ініціював

понеділок, 3 серпень 2020, 22:15

Андрій Пальчевський не з’явився на «чоловічу розмову» у сквер Василя Сліпака на Андріївському узвозі. Кандидат у мери Києва та бізнесмен Андрій Пальчевський не прийшов на «чоловічу розмову» з Андрієм Ніцоєм – директором Центру стратегічних розробок, чо...