Відстежують ядерну зброю: США підняли в повітря унікальні літаки-розвідники

Сполучені Штати підняли в небо унікальні літаки-розвідники RC-135S Cobra Ball, який відстежує польоти щоконтинентальних балістичних ракет (МБР). Про це свідчать дані flightradar24, передають Патріоти України.

RC-135S Cobra Ball знаходився в небі над Аляскою. Фокус пише, що цей літак, найімовірніше, дозаправлявся. Станом на ранок 24 вересня всі три літаки були в небі, пара повітряних суден - на кордоні з Російською Федерацією. Один летів з центру США.

Останній раз Вашингтон піднімав у повітря RC-135S Cobra Ball в квітні 2022 року - коли РФ проводила випробування свого "Сармата" в Архангельській області.

RC-135S Cobra Ball: характеристики літака і призначення

Boeing RC-135 - сімейство великих стратегічних розвідувальних літаків, які США в період холодної світової війни використовували для спостереження за радянськими ППО.

До складу екіпажу RC-135S Cobra Ball входить мінімум два пілоти, один штурман, три офіцери радіоелектронної боротьби, два бортових інженери-системотехніки, два і більше бортових фахівці.

RC-135S Cobra Ball виявляють і супроводжують ракету на відстані до 450-500 км, з високою точністю вони можуть визначати момент відключення ракетного двигуна і розрахувати точки старту і падіння.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...