Відсидів за згвалтування: Бутусов розповів подробиці справи "слуги-педофіла"

За словами журналіста, формального порушення в діях народного депутата Іванісова немає.

Роман Іванісов. Фото: соцмережі.

Судимість нардепа від "Слуги народу" Романа Іванісова, звинуваченого в згвалтуванні неповнолітньої, погашена. Про це в Facebook заявив журналіст Юрій Бутусов, запевнивши, що опублікована раніше інформація нібито дійсно є достовірною, передають Патріоти України.

"Не знятої або непогашеної судимості не має. Це правда. Але самого факту засудження за згвалтування Іванісов не спростував. Тому що це теж правда", – заявив він. За словами Бутусова, формального порушення в діях народного депутата Іванісова немає, оскільки "дозволяється в законному порядку зняти або погасити судимість".

"Закон вважає, що при певних обставинах з людини необхідно знімати судимість, щоб повертати громадянина до повноцінного суспільного життя, і не обтяжувати його вантажем минулого, якщо він не порушує закон", – написав Бутусов.

"Крім того, треба розуміти, що перебування Іванісова в одній з найжорсткіших донецьких зон за статтею за згвалтування в 96-му році напевно було незабутнім життєвим випробуванням для нинішнього народного депутата", – додав журналіст.

Хіти тижня. "Как Порошенко выиграл у Зеленского в Печерском суде", - аналітик

субота, 11 липень 2020, 0:35

Домогтися потрібного рішення Печерського суду для Порошенка вважалося справою безнадійною. Проте йому це вдалося. "Сегодня, 8 июля, в Печерском райсуде Киева прошло уже третье заседание по вопросу об избрании Петру Порошенко меры пресечения. Заседание ...

Військовим наказали вибирати воду з калюж перед приїздом Зеленського

субота, 11 липень 2020, 0:25

Військовим авіаторам наказали вибирати воду з калюж на дорозі перед приїздом Зеленського до частини. Військові з 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації вигрібали воду з калюж пляшками і листям, таким чином осушуючи болото. Як йдеться у повідо...