Відведення російських військ з Херсона: Експерт попередив про пастку та провів аналогію з Чечнею

Резонансну новину про наказ Шойгу відводити війська окупантів з Херсона на лівий берег Дніпра український військовий експерт Петро Черник прокоментував достатньо виважено. Він не виключає, що ця ситуація може виявитись пасткою. Про це військовий експерт сказав у коментарі ТСН.ua, передають Патріоти України.

"Все може бути. Проведу історичну паралель. Щось подібне було в січні 1995 року, коли росіяни штурмували Грозний. Чотири великі колони зайшли в Грозний, дійшли до центру, взяли палац Джохара Дудаєва, в підсумку чеченці сховались в місті, перекрили магістральні шляхопроводи і невеликими групами знищили росіян. Втратили тоді від 1,5 тис. до 2 тис. убитими, майже 5 тис. пораненими, більше 260 одиниць техніки. Нашому воєнному командуванню треба бути уважнішим, а суспільству – не піднімати планку очікування", - вважає Черник.

Військовий експерт наголосив, що схоже росіяни можуть повторити і в Херсоні. "Здоровий глузд – запорука нашої перемоги. Я впевнений, що наші військові все адекватно розуміють, на 100%. Ворог дуже підлий та мерзенний. Ми можемо думати, що він відійшов, а він може в підвалах облаштувати вогневі гнізда та чекати живу силу та техніку. Я маю деякий персональний досвід і розуміння, що бій у місті – це пекло", - каже Петро Черник.

Є поранені: У Костянтинівці росіяни влучили авіабомбою в місце, де гуляли діти

субота, 30 вересень 2023, 21:44

Російські війська у суботу, 30 вересня, влучили авіабомбою КАБ-500 в житлову забудову в Костянтинівці Донецької області. Унаслідок атаки поранень зазнала дитина, інформують Патріоти України. Як повідомляє Донецька обласна прокуратура, близько 16:00 оку...

Великий ризик? Окупанти посилюють тиск і готують поле бою на Куп'янському напрямку, - розвідка Естонії

субота, 30 вересень 2023, 21:23

Окупаційні війська РФ збільшують тиск на Куп'янському напрямку і формують там поле бою. Зокрема, вони знищили міст через річку Оскол. Ситуація на лінії Лиман - Куп'янськ залишається складною, але Збройні сили України її контролюють. Як передає ERR, про...