Відверто натякнув на "вагнерівців": Лукашенко заявив, що в центрі Мінська хотіли організувати "бійню"

Президент Білорусі зазначив, що не вірить, нібито подорожувати у Стамбул зручно через Мінськ.

Бойовики ПВК «Вагнер» затримані в Білорусі зізналися, що їх направили в РБ і сказали чекати подальших вказівок. Про це заявив глава РБ Олександр Лукашенко в своєму посланні до народу, повідомляють Патріоти України.

За його словами, він з подивом спостерігає за дискусією про роль, яку грали в майбутніх президентських виборах 33 бойовика. «Яких тільки там немає висновків... Дійшли до того, що аж два президенти домовилися. Так ось: це дуже небезпечний і сильний сигнал. І все це брехня про Стамбул, про Венесуелу, про Африку і Лівію! Це все брехня! Ці люди - вони дали свідчення - були спрямовані спеціально до Білорусі. Команда була «чекати», - сказав він.
За даними беззмінного білоруського лідера, квитки, куплені бойовиками на Стамбул, - це легенда. «Тому що на кордоні, виїжджаючи - а російська кордон закритий - їм треба було пред'явити і там, і тут, що вони летять в Стамбул», - додав він.
Допустивши, що є поганим географом, Лукашенко запитав, навіщо летіти в Африку через північний полюс, адже в Стамбул можна потрапити з Новоросійська, Криму. «Не слухайте цієї брехні. Ця брехня нікому не потрібна. Ми маємо свою країну, країна має закони. Кому як не нашим рідним братам-росіянам і керівництву не знати ці закони?», - зазначив Лукашенко.
При цьому він зазначив, що до «цих хлопців» відносяться по-людськи. «Ми отримали від цього певний ефект: вони розповіли все», - додав він.
Лукашенко звинуватив російські ЗМІ в розповсюдженні брехні, додавши, що вони вже «міняли» пункти призначення «вагнерівців», повідомляючи, то про Стамбул, то про Венесуелу. «Ні, вже не Венесуела, самі поки не знаємо, куди. Ми знаємо. Ми - рідні люди. Білоруси, українці, росіяни, поляки, євреї - ми завжди жили тут в мирі. Не підкидайте сюди ядерної зброї, не псуйте обстановку, бо буде палахкотіти так, що до Владивостока дійде», - підкреслив Лукашенко.

Президент Білорусі також заявив про спробу “організувати бійню в центрі Мінська”. За його словами, напередодні президентських виборів було залучено “мільярдні ресурси” з метою дестабілізації ситуації в країні. "На нашому міцному, монолітному суспільстві вирішили відпрацювати "кольорові революції". Не вийде", – заявив Лукашенко.

Разом з тим Лукашенко не став уточнювати, хто саме і яку бійню планував, але відразу після цього перейшов до розмови про росіян, затриманих за підозрою в організації масових заворушень.

"Справжня зброя Путіна. Ядерна валіза чи газовий кран?" - Портников

середа, 30 вересень 2020, 7:50

Поки в його руках кран «Газпрому», він може дозволити собі на континенті і у власній країні все, що йому заманеться. Про це у своєму блозі пише журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України. "Німецький Бундестаг відклав голосування по постано...

З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...