
Україна не буде захоплювати Курську АЕС, бо в цьому немає сенсу. Мета операції на території РФ полягає у зовсім іншому. Таку думку у коментарі каналу "Київ 24" висловив військовий аналітик та колишній співробітник СБУ Іван Ступак, передають Патріоти України
"Про Курську АЕС… Відверто скажу, я не сприймаю цю версію, що Україна має на меті її захопити. Навіщо нам ця історія? Ми ж не ядерні терористи. Нас просто будуть звинувачувати в тому, що ми захопили ядерний об’єкт, що ми створюємо надзвичайну ядерну небезпеку", – наголошує він.
На думку Ступака, імовірною метою українського наступу в Курській області є спроба розтягнути російські війська, як це зробили росіяни, вдершись у Вовчанськ на початку травня.
"Тепер українці зіграли так само. Вдарили туди, де ми ніколи не були, де ми ніколи не наступали. Росіяни можливо там очікували, але не зараз і не в тій кількості, не в тих масштабах. Як на мене, це спроба відтягнути росіян з харківського напрямку. Дозволити нам таким чином, коли полегшиться ситуація у Вовчанську, у Липцях, вибити росіян за наші адмінкордони. Мені здається, це головна мета", – заявив аналітик.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...