Відвоювались! Підняли білий прапор і склали зброю: Група окупантів здалася в полон ЗСУ. (відео)

Українські воїни завдали удару по позиції російських окупантів десь на фронтах в Україні. Після цього загарбники підняли щось, схоже на білий прапор, що використовується як сигнал готовності здатися у полон, передають Патріоти України.

Момент потрапив на відео, яке опублікував колишній волонтер, а нині народний депутат від "Слуги народу" Юрій Мисягін. На кадрах видно не менше чотирьох-п'яти російських загарбників, які вочевидь постраждали внаслідок удару.

"Після обстрілу окупанти підняли білий прапор та здалися в полон", – запевнив Мисягін.На оприлюднених ним кадрах видно, як українські військові завдають ударів по позиції російських окупантів. З місця прильоту, де, схоже, розташовувалась якась подоба бліндажу, вибираються кілька загарбників, вони переповзають у заглиблення неподалік.

У якийсь момент один з окупантів розгортає щось біле, що може означати готовність загарбників здатися у полон. Через деякий час він повторює маніпуляцію.

Водночас Управління стратегічних комунікацій ЗСУ, яке теж опублікувало це відео, про здачу росіян у полон не згадує. "ЗСУ влаштували невеликий феєрверк для к*цапів, але їм чомусь не сподобалось", – прокоментували ролик у СтратКомі.

Оце так! Дві країни ЄС проти заборони на в'їзд росіян, які воювали проти України, - Bloomberg

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:44

Італія та Франція з побоюванням відносяться до ідеї ЄС заборонити в'їзд колишнім російським військовим, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Заборона на в'їзд для російських ексвійськових є частиною запропонованого 21-го пакета санкцій...

Не такого чекали: Окупація Криму перетворюється для Росії з тріумфу на катастрофу, - The Economist

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:49

Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...