Відвоювались! У мережі показали нову партію полонених окупантів, захоплених ЗСУ (фото, відео)

Збройні сили України продовжують звільняти тимчасово окуповані РФ населені пункти. Загарбники при цьому зазнають великих втрат, а ті, яким дороге їхнє життя, масово здаються в полон, передають Патріоти України.

Свіжу партію таких окупантів показали в мережі. Кадри з полоненими опублікували зокрема вTelegram-каналі "Ріа-Мелітополь".

"Нові полонені Ваньки", – підписали там ролики. Військовим РФ, які потрапили в полон до ЗСУ, довелося навчитися говорити "Слава Україні", а також правильно відповідати на запитання про те, чий Крим.

Один із окупантів розповів, що його разом із товаришами по службі перекинули на передову з Принцівки – ймовірно, йдеться про село в Білгородській області неподалік кордону з Україною.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...