Відвоювались! У мережі показали нову партію полонених окупантів, захоплених ЗСУ (фото, відео)

Збройні сили України продовжують звільняти тимчасово окуповані РФ населені пункти. Загарбники при цьому зазнають великих втрат, а ті, яким дороге їхнє життя, масово здаються в полон, передають Патріоти України.

Свіжу партію таких окупантів показали в мережі. Кадри з полоненими опублікували зокрема вTelegram-каналі "Ріа-Мелітополь".

"Нові полонені Ваньки", – підписали там ролики. Військовим РФ, які потрапили в полон до ЗСУ, довелося навчитися говорити "Слава Україні", а також правильно відповідати на запитання про те, чий Крим.

Один із окупантів розповів, що його разом із товаришами по службі перекинули на передову з Принцівки – ймовірно, йдеться про село в Білгородській області неподалік кордону з Україною.

"Росія має стати духовним лідером": Віщунка з Гоа шокувала "пророцтвами" на росТБ (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 14:28

Російська пропаганда пробила нове дно, задуривши глядачам голови "прогнозами" відомої "віщунки" з Гоа. Невідома жінка у золотих аксесуарах та колоритному вбранні розповідала, яке велике майбутнє у Росії та "шалена енергетика" у російської землі, переда...

"Значні небойові втрати": Британська розвідка розповіла про вплив алкоголізму на російських вояк

неділя, 2 квітень 2023, 13:50

Втрати Росії з початку повномасштабного вторгнення становлять до 200 тисяч людей, водночас значна частина з них була спричинена небойовими причинами. Про це йдеться в недільному огляді розвідувального співтовариства міністерства оборони Великої Британі...