Відвоювання Донбасу: ЗСУ просунулись на 1,5 км, окопавшись на околицях Горлівки

Українські бійці вважають, що відходити назад вони не повинні за наказом київських політиків, тому що знаходяться на своїй землі.

У Золотому-4, де планується розвести війська, бійці батальйону «Айдар» просунулися на півтора кілометра вперед до території Горлівки, контрольованої російськими окупантами. Про це йдеться в сюжеті ТСН, зазначають Патріоти України.

Повідомляється, що батальйон «Айдар» отримав завдання зайняти ці позиції ще місяць тому і весь цей час військові обладнували бойові позиції. В результаті жиденький лісок перетворився в земляну фортецю.

Тепер «айдаровці» відчувають себе в безпеці. На їх позиціях є буржуйка, світло і розетки.

Обладнанням займаються всі по черзі - коли одні копають, то інші прикривають.

За словами бійців, батальйон зайняв ці позиції, тому що загроза нападів диверсійних груп була надто великою. «Гібриди» Путіна використовують снаряди, щоб запалити сухі поля, дерева. За населеним пунктам стріляють, щоб підпалити будинки.

Хіти тижня. Танковий дрифт: В Україні випробували оновлену бойову машину (відео)

вівторок, 10 грудень 2019, 15:30

Оновлена машина отримала новий динамічний захист і захист бортів, цифровий зв'язок, супутникову навігацію, а головне - тепловізійний приціл і нічні засоби спостереження за полем бою. В Україні пройшли випробування модернізованого танка. Відео опублікув...

Путін вже встиг обдурити Україну щодо обміну полоненими: Бутусов розповів про підлість Кремля

вівторок, 10 грудень 2019, 15:29

Глава Росії Володимир Путін обдурив свого українського колегу Володимира Зеленського та Україну загалом у питанні щодо обміну полоненими, про який вони домовилися на "нормандському саміті" в Парижі 9 грудня. Про це у Facebook повідомив журналіст і війс...