"Відволікають російські війська від Донбасу": Аналітик вважає, що ЗСУ готуються до великого наступу на півдні України

ЗСУ проводять успішний наступ на позиції противника на півдні України та відволікать російські війська від Донбасу. Про це аналітик Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов розповів в інтерв'ю "Радіо НВ", передають Патріоти України.

"Це бої місцевого значення. Наприклад, ми бачили ще наприкінці травня досить успішну спробу перетнути Інгулець і закріпитися на плацдармі окупованого берега цієї річки. Також ми спостерігали за відходом росіян від села Благодатне і, якщо не помиляюся, Таврійське, яке також перейшло під контроль українських військ", — перерахував Михайлов.

Він зазначив що, на його думку, наразі "відбувається підготовка до великого наступу", який потрібно починати з найвигідніших позицій. "Вважаю, що зараз точиться боротьба саме за них. Розуміємо, що зараз у Херсонській області рельєф і ситуація, найбільш сприятлива для наступу на цьому напрямі. До того ж, я вважаю, що одна з причин цих дій — відволікати російські війська від Донбасу", — додав він.

"Під’їхав близько до колони": Воїн ЗСУ одним залпом з "Граду" знищив 54 одиниці техніки РФ

четвер, 29 вересень 2022, 6:56

Український військовий з Рівного Дмитро Воронський, який служить у ЗСУ за контрактом, влаштував російським загарбникам "гарячу зустріч" на Донбасі. Одного разу він розстріляв одним залпом з ракетної системи залпового вогню "Град" одразу 54 одиниці техн...

"РФ напала на Україну. Ми не сліпі!": У Кабардино-Балкарії на мітингу жінки змусили втекти чиновника (відео)

четвер, 29 вересень 2022, 6:22

У Кабардино-Балкарії під час мітингу проти мобілізації жінки змусили втекти місцевого чиновника після дискусії, що Росія напала на Україну. Посадовцеві не було що сказати у відповідь, передають Патріоти України. . "Весь світ не заважає, а РФ повинна в...