"Відволікають російські війська від Донбасу": Аналітик вважає, що ЗСУ готуються до великого наступу на півдні України

ЗСУ проводять успішний наступ на позиції противника на півдні України та відволікать російські війська від Донбасу. Про це аналітик Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов розповів в інтерв'ю "Радіо НВ", передають Патріоти України.

"Це бої місцевого значення. Наприклад, ми бачили ще наприкінці травня досить успішну спробу перетнути Інгулець і закріпитися на плацдармі окупованого берега цієї річки. Також ми спостерігали за відходом росіян від села Благодатне і, якщо не помиляюся, Таврійське, яке також перейшло під контроль українських військ", — перерахував Михайлов.

Він зазначив що, на його думку, наразі "відбувається підготовка до великого наступу", який потрібно починати з найвигідніших позицій. "Вважаю, що зараз точиться боротьба саме за них. Розуміємо, що зараз у Херсонській області рельєф і ситуація, найбільш сприятлива для наступу на цьому напрямі. До того ж, я вважаю, що одна з причин цих дій — відволікати російські війська від Донбасу", — додав він.

"У нас загиблих до*хра... П*зд*лів отримали тут капітальних": Окупант поскаржився на втрати (аудіо)

четвер, 30 листопад 2023, 21:53

Окупанти скаржаться на величезні втрати в особовому складі та на те, що щодня знаходяться під проливним вогнем ЗСУ. Багато російських мобілізованих тікають, щойно потрапивши на передову. Воєнна розвідка України оприлюднила перехоплену телефонну розмову...

Прямо під час зустрічі ОБСЄ: Лавров пообіцяв Молдові долю України

четвер, 30 листопад 2023, 21:43

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров оголосив Молдову "наступною жертвою" у протистоянні Кремля з країнами Заходу. Таку заяву він зробив на міністерській зустрічі Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), передають Патріоти Укра...