
Дві фірми дружини нинішнього глави Служби безпеки України Івана Баканова Оксани Лазаренко фігурували у кримінальній справі, що стосується виведення Богуславської і Дибинецьких ГЕС у приватну власність. Про це свідчить постанова Солом'янського райсуду Києва від 8 червня 2011 року, передають Патріоти України.
За деякими даними, безпосередньо сам Баканов також був фігурантом розслідування кримінальної справи №637 про розкрадання 3,8 млн грн підконтрольними йому компаніями "Енерготек" та "Екоінвест" (за ч.5 ст. 191 КК України). Розслідував цю справу слідчий відділ ГУ СБУ в Києві та Київській області.
До виведення Богуславської і Дибинецьких ГЕС нібито причетний колишній партнер Баканова Олександр Бєляєв, дружина якого – Світлана Бєляєва – керувала компанією "Екоінвест". Як стверджували слідчі, саме "Екоінвесту" чиновники Київобленерго за домовленістю зі співробітниками ФДМУ в подальшому продали устаткування ГЕС.
"Афера" тривала з 2008 до 2010 року. І крім крадіжки майна, також за інформацією слідства, в цей час була незаконно продана електроенергія, вироблена двома ГЕС, на суму 2,6 млн гривень. Надалі кримінальну справу №637 від СБУ нібито було передано в МВС для закриття. Джерела стверджують, що так і сталося – тепер справу "поховано" в Кагарлицькому районному відділі Нацполіції в Київській області.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...