Війна буде тривати? Зеленський заявив, що Україна отримала документи з планами росіян на 2026-2027 роки

Україна отримала документи з планами росіян на 2026-2027 роки. Києву відомі цілі окупантів - де саме на фронті збираються наступати і що хочуть захопити, однак сил виконати поставлені завдання у ворога немає. Про це президент Володимир Зеленський сказав під час спілкування з журналістами, передають Патріоти України.

Згідно з його словами, росіяни так само хочуть окупувати Донецьку та Луганську області. При цьому ворог не планує залишати спроби просування на Запорізькому та Дніпровському напрямку.

«Ми отримали документи, плани 2025-2026-2027 років, трішечки застарілі 2025 року. Бачимо, що вони не виконали свої цілі. Розуміємо, що вони хочуть. Розуміємо, що їхні напрямки залишаються актуальними – окупація сходу нашої держави, а саме Донецької і Луганської областей. Вони, безумовно, хочуть продовжувати напрямок Запорізької області, напрямок Дніпра також», – йдеться у повідомленні.

При цьому, зазначив президент, не дивлячись не труднощі, окупанти «дивляться» на Одеський район.«Але ці карти, дивіться, вони поки що нічого спільного з реальністю не мають, тому що вони не можуть виконати завдання», – зауважив Зеленський.

Також український лідер зазначив, що весняний наступ «сильно залежав від фундаменту», але його нема, оскільки росіяни провалили завдання на кінець 2025 року і своїх цілей вони не досягли. «Вони не можуть розпочати березневий наступ саме той, який вони хотіли... Усе залежить від контрактів, від наступів, від зброї, від поставок нам зброї, а також від нашого виробництва», – додав Зеленський.

Проросійським українофобам "перекрили кисень": Почаївській лаврі дали місяць на нівеляцію з в’язкив з РПЦ

понеділок, 27 липень 2026, 21:32

Десятиріччями Московський патріархат спрямовував в другу за віком Лавру України насельників зі стійкими проросійськими поглядами, аби "оберігати" святиню від національно свідомих православних Західної України. Часто-густо українська мова прочан тут виклик

"Вбити всіх зайців": Портников розкрив таємний план влади після протестів

понеділок, 27 липень 2026, 20:24

Тривалі вуличні акції протесту, які відбуваються без паралельного запуску повноцінного політичного процесу, можуть дати українській владі зручний привід для ухвалення давно обговорюваних непопулярних рішень. Зокрема, йдеться про можливість суттєвого зн...