Війна "десь там": Британський експерт пояснив, чому НАТО не закриває небо над Україною

НАТО не піде на конфронтацію з Росією до того часу, поки Москва не нападе на якогось члена Альянсу. Про це заявив науковий співробітник американського аналітичного центру Atlantic Council ("Атлантична рада") Пітер Дікінсон в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Він зауважив, що НАТО – демократична організація, де рішення ухвалюють усі 30 країн-учасниць. І більшість цих країн не розуміють, що таке повномасштабна війна

"І дуже складно пояснити якомусь із цих суспільств — британському, французькому, німецькому, італійському і так далі — ось типу, ми йтимемо на війну з Росією. У них немає поняття "війна". Так, останні 20-30 років деякі з них воювали "десь там" — Ірак, Афганістан, Північна Африка. Але щоб була велика війна з великою європейською країною, з Росією, вони не мають такого розуміння. Це для них дуже страшно, це надзвичайно страшно", — сказав Дікінсон.

На думку експерта, Альянс не реагуватиме на жодні провокації РФ, крім прямої атаки на країни-учасниці. І інцидент у Польщі – цьому показник.

"Доки російські ракети не падають на НАТОвські землі (не українські ракети, що захищаються від Росії) — цього (закриття неба, — Ред.) не буде, на жаль", — каже аналітик, маючи на увазі інцидент у польському Пшеводуві. Саме там, поблизу українського кордону впала ракета. Внаслідок цього загинули двоє людей.

У Росії хочуть... чіпувати чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон, щоб їх не завербували

неділя, 5 лютий 2023, 9:40

У Росії, де ще недавно завзято боролись з "чіпуванням" Білла Ґейтса під виглядом вакцинації від коронавірусу, хочуть примусово чіпувати своїх чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон. Такі заходи мають вберегти російських урядовців від вербув...

Темп утилізації залишається високим: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 5 лютого

неділя, 5 лютий 2023, 9:31

Збройні сили за останню добу знищили ще 700 російських окупантів, два танки та два засоби ППО. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.02.23 орієнтовно склали: