Війна до останнього росіянина? Пропагандистка Симоньян розхвалила смерть "за правильну справу" і заявила, що готова захищати Росію (відео)

Кремлівська пропагандистка Маргарита Симоньян похвалила смерть громадян РФ на війні проти України. Вона заявила, що смерть для росіян неминуча, тому краще померти "за правильну та важливу" справу, ніж від хвороби, передають Патріоти України.

Про це Симоньян заявила в ефірі програми "Життя та доля" Бориса Корчевнікова на пропагандистському каналі "Росія-1". На її думку, померти навіть на 30 років раніше – не страшно, особливо з погляду Всесвіту.

"Смерть неминуча, смерть чекає на нас усіх. І зовсім не факт, що краще померти немічною людиною від якоїсь важкої, довгої і жахливої хвороби, ніж ось так, ще й за правильну і важливу справу", – заявила російська пропагандистка.

Вона додала, що вмирати було б прикро, якби смерті можна було уникнути, але шансів на це немає. "Різниця в 10, 20, 30 років – у принципі невелика. З погляду Всесвіту – взагалі невелика. Я, слава Богу, трьох дітей уже народила, чогось, чого хотіла, в житті досягла, дасть Господь ще повоювати, позахищати свою країну, я буду вдячна і рада", – заявила Симоньян.

Ракетний удар по житловим багатоповерхівкам у Запоріжжі: Багато постраждалих, в тому числі діти (відео)

середа, 22 березень 2023, 13:52

Внаслідок ракетного удару 22 березня по багатоповерхівці у Запоріжжі постраждали 18 людей, серед яких діти 7 та 9 років. Четверо постраждалих перебувають у важкому стані. Про це розповів секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, передають Патр...

Під вогнем - житлові будинки та острів Хортиця: Окупанти вдарили по Запоріжжю (фото)

середа, 22 березень 2023, 13:15

У Запоріжжі в середу, 22 березня, після оголошення повітряної тривоги пролунали вибухи. Наразі деталей того, що це було, - "приліт" чи робота ППО - немає. Як свідчить мапа повітряних тривог alerts.in.ua, наразі сирени виють лише у Запорізькій області, ...