Війна до останнього росіянина? Пропагандистка Симоньян розхвалила смерть "за правильну справу" і заявила, що готова захищати Росію (відео)

Кремлівська пропагандистка Маргарита Симоньян похвалила смерть громадян РФ на війні проти України. Вона заявила, що смерть для росіян неминуча, тому краще померти "за правильну та важливу" справу, ніж від хвороби, передають Патріоти України.

Про це Симоньян заявила в ефірі програми "Життя та доля" Бориса Корчевнікова на пропагандистському каналі "Росія-1". На її думку, померти навіть на 30 років раніше – не страшно, особливо з погляду Всесвіту.

"Смерть неминуча, смерть чекає на нас усіх. І зовсім не факт, що краще померти немічною людиною від якоїсь важкої, довгої і жахливої хвороби, ніж ось так, ще й за правильну і важливу справу", – заявила російська пропагандистка.

Вона додала, що вмирати було б прикро, якби смерті можна було уникнути, але шансів на це немає. "Різниця в 10, 20, 30 років – у принципі невелика. З погляду Всесвіту – взагалі невелика. Я, слава Богу, трьох дітей уже народила, чогось, чого хотіла, в житті досягла, дасть Господь ще повоювати, позахищати свою країну, я буду вдячна і рада", – заявила Симоньян.

"Не хотів стати здобиччю": Окупант застрелився на очах в оператора українського дрона (відео)

середа, 24 липень 2024, 17:47

Російські окупанти продовжують яскраво самоліквідовуватися, передають Патріоти України. Так, солдат армії РФ застрелився з автомата посеред поля. Напевно, він дуже не хотів стати здобиччю дрона ЗСУ, який і зафільмував самогубство. Про це пише журналіст...

"Можуть собі дозволити покласти в день роту на вузькому відтинку": На Покровському напрямку ворогу вдається потрохи просуватися, - військовий

середа, 24 липень 2024, 16:59

На Покровському напрямку ворогу вдається потроху просуватися через кидання в бій великої кількості піхоти та завдяки потужним ударам керованими авіаційними бомбами. Про це в ефірі телемарафону сказав військовослужбовець 47-ї окремої механізованої брига...