
Українські військові лише за останній тиждень знищили сім російських військових літаків, які окупанти застосовують для вбивства та скидання бомб. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні до українців, опублікованому в Telegram, передають Патріоти України.
За його словами, від початку лютого армія країни-агресора втратила вже 15 військових літаків. "І чим більше буде наших можливостей збивати російську авіацію, чим далі на нашій окупованій території ми будемо знищувати російську логістику, тим більше українських життів буде врятовано. Ця війна повинна стати безнадійною саме для Росії, саме для терористів. І вони повинні максимально відчути, що є сила, яка знищує тих, хто хоче знищувати життя. Ми здатні це забезпечити. Кожен із партнерів знає, що необхідно", - додав президент.
Зеленський зазначив, що необхідно проявити політичну волю, інакше програш США чи Європи іранським "шахедам" чи російським винищувачам стане однією з найбільш ганебних сторінок історії.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...