
Українські військові лише за останній тиждень знищили сім російських військових літаків, які окупанти застосовують для вбивства та скидання бомб. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні до українців, опублікованому в Telegram, передають Патріоти України.
За його словами, від початку лютого армія країни-агресора втратила вже 15 військових літаків. "І чим більше буде наших можливостей збивати російську авіацію, чим далі на нашій окупованій території ми будемо знищувати російську логістику, тим більше українських життів буде врятовано. Ця війна повинна стати безнадійною саме для Росії, саме для терористів. І вони повинні максимально відчути, що є сила, яка знищує тих, хто хоче знищувати життя. Ми здатні це забезпечити. Кожен із партнерів знає, що необхідно", - додав президент.
Зеленський зазначив, що необхідно проявити політичну волю, інакше програш США чи Європи іранським "шахедам" чи російським винищувачам стане однією з найбільш ганебних сторінок історії.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...