Війна може "плавно перетекти" в 2023 рік, - Олег Жданов

Війна з Росією може затягнутися до зими, в такому випадку існує ризик заморожування конфлікту. На сьогодні це один з песимістичних варіантів. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

У разі припинення активної фази бойових дій взимку РФ може накопичити більше сил і засобів на захоплених територіях. "На жаль, так і може бути. Один з варіантів. Ми не можемо його виключити", - сказав Жданов.

За його словами, війна може "плавно перетекти" в 2023 рік. "Військова кампанія на початку зими та весни може переходити в позиційний характер. А взимку, коли грунт замерзає, проблем з веденням військової кампанії немає. Є труднощі в плані низьких температур і снігового покриву, але в будь-якому випадку зимова кампанія може тривати", - говорить експерт.

Він додав, що орієнтуватися в термінах закінчення активної фази війни можна буде після отримання першої партії зброї в рамках ленд-лізу. "Це дасть нам розуміння того, що ми зможемо з цією зброєю, і які наші шанси на більш-менш оптимістичний прогноз по закінченню війни. Давайте почекаємо пару тижнів і вже будемо говорити про те, що нас чекає в найближчі півроку", - резюмував він.

З вдячністю за допомогу в порятунку власної державності: Північна Македонія повертає Україні оновлені бойові гелікоптери

субота, 1 квітень 2023, 9:44

Північна Македонія офіційно погодила передачу Україні бойових гелікоптерів Ми-24. Відповідне рішення ухвалив уряд країни на засіданні 29 березня. Раніше про передачу цих літальних апаратів говорила голова оборонного відомства Македонії Славянка Петровс...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 1 квітня

субота, 1 квітень 2023, 8:22

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 01.04.23 склали: