Війна може закінчитися за кілька місяців: Резніков назвав умови

Міністра оборони Олексій Резнікова заявив, що війна, розв’язана росією в Україні, може закінчитися до кінця року. Для цього потрібна злагоджена допомога від партнерів і посилення економічного тиску на рф.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню BBC.

Глава Міноборони пояснив, що раніше Захід не поспішав з допомогою, оскільки мав сумніви щодо української оборони та вірив тезам про “захоплення Києва за три дні”.

“Вони ж раніше вважали, що ми закінчимо поразкою, за три дні здамо Київ, і тому нам не сильно допомагали, тільки підтримували. Але коли вони повірили, що перемога України — абсолютно реалістичний план, вони захотіли стати співучасниками цієї перемоги”, – заявив Резніков.

На думку міністра, війна в Україні може закінчитися до кінця року. Для цього, на його думку, потрібно синхронізувати допомогу союзників з контратаками армії та посилити санкції проти Росії.

“Це можливо абсолютно. Я можу це сказати, хоч я і юрист, але який вже трошечки з військовими спілкується. Навіть з військової точки зору, це абсолютно реалістичний план — звільнення щонайменше наших територій станом на 23 лютого 2022 року”, – додав міністр.

США можуть без використання ядерної зброї знищити армію РФ одним потужним ударом, - авіатор

середа, 28 вересень 2022, 7:22

Один американський літак Роквелл B-1 Лансер без заходження у повітряний простір може знищити весь чорноморський або балтійський флот Росії. Про це в ефірі "Еспресо" розповів президент Всеукраїнської авіаційної асоціації "АОПА-Україна" український авіат...

Усе за планом? Зростає готовність росіян на Херсонщині скласти зброю, - керівниця пресцентру ОК "Південь" Гуменюк

середа, 28 вересень 2022, 6:55

Російські війська на правому березі Дніпра у Херсонській області все частіше подають сигнали про готовність здатися в полон. Про це в ефірі Еспресо повідомила керівниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування "Південь" Наталія Гумен...