"Війна може затягнутися на роки": У НАТО заявили, що готові весь цей час підтримувати Україну в боротьбі з РФ

Північноатлантичний альянс готовий підтримувати Україну у її боротьбі проти російської агресії упродовж багатьох років. І така допомога включатиме в себе, зокрема, надання країнами-членами НАТО сучасного озброєння, передають Патріоти України.

Так, Києву можуть допомогти перейти від озброєнь радянських часів до сучасних західних озброєнь та систем. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, виступаючи на молодіжному саміті в Брюсселі у четвер, 28 квітня, пише Sky News. За його словами, варто бути готовими до того, що війна в Україні може затягнутися навіть на роки.

"Ми повинні бути готові до довгострокової перспективи. Є висока ймовірність того, що ця війна затягнеться і триватиме місяці й роки", – зазначив Столтенберг.

Також західні країни продовжать тиснути на країну-агресорку Росію санкціями. Києву надаватиметься військова та економічна допомога. Столтенберг зазначив, що країни-члени НАТО та союзники уже готуються, що підтримку можливо потрібно буде надавати упродовж тривалого періоду часу.

Більша частина важкого озброєння, яке прибуло в Україну у межах військової допомоги від країн НАТО – це радянська зброя, яка досі знаходиться на складах східноєвропейських держав-членів Альянсу. Проте Сполучені Штати і низка інших союзників вже почали надавати Україні західні гаубиці.

Староста села на Харківщині співпрацював із окупантами (фото)

понеділок, 30 січень 2023, 20:15

До суду направили обвинувальний акт щодо старости села в Куп'янському районі, який співпрацював із російськими окупантами. Колаборанта судитимуть у Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області. Про це повідомили у Харківській обласній...

Мобілізація безробітних проходитиме набагато простіше: В Україні набув чинності новий порядок обліку військовозобов'язаних

понеділок, 30 січень 2023, 19:53

В Україні, на початку нового року, почав діяти новий порядок обліку військовозобов'язаних. Цим порядком, зокрема, значно спрощено процедуру обліку та мобілізації безробітних, а також внутрішньо переміщених осіб.Про те, як тепер військкомати зможуть "вз...