Війна може знову вийти за межі сходу та півдня, - командувач Об'єднаних сил ЗСУ Наєв

Командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв попередив, що війна може знову вийти за межі сходу та півдня України, якщо Росія продовжить нарощувати виробництво зброї та вдосконалювати технології за допомогою своїх союзників. Українські військові готуються до такого сценарію – будують оборонні рубежі, мінують території та тренують особовий склад. Відповідну заяву Наєв озвучив в інтерв'ю американському телеканалу ABC News, передають Патріоти України.

"Ми готуємося до цього (вторгнення РФ з півночі. – Ред.). Ми будуємо оборонні споруди, ставимо міни та тренуємо наші сили", – сказав він.

При цьому Сергій Наєв зазначив, що в цій війні все вирішують технології. "Технології мають вирішальне значення. На ціль, по якій за старими радянськими технологіями потрібно було витратити 100 снарядів – за допомогою західних технологій тепер потрібно набагато менше, і це вимірюється в цифрах до десяти, тому технології завжди переважують кількість", – сказав генерал-лейтенант.

За словами командувача, якщо Захід скоротить свою допомогу, це вдарить по обороноздатності України, але вона продовжить боротися тим, що має. "Ми розуміємо, що зараз йде війна за ресурси. РФ отримує свої ресурси за допомогою осі зла – це Північна Корея, це Іран. А ми за допомогою наших партнерів, отримуючи від них засоби ППО, протиставляємо РФ їхні ресурси. Треба розуміти, що скорочення допомоги дійсно вдарить по нашій обороноздатності. Але ми боротимемося тим, що маємо", – сказав Наєв.

Тепер не тільки "іноагент": Колись улюбленого актора Путіна в Росії оголосили терористом

четвер, 30 травень 2024, 4:15

Відомого російського актора Олексія Паніна, який підтримав Україну, офіційно визнали терористом та екстремістом в країні-агресорці. Арешт "іноагента" був здійснений заочно, тому що він проживає за кордоном. . Як відомо, після початку повномасштабного ...

Королівський дарунок Україні: Як шведські літаючі радари ASC-890 на службі ЗСУ змінять війну проти російських загарбників (відео)

четвер, 30 травень 2024, 3:25

Як вже писали ПУ, Швеція оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на 13 млрд шведських крон (близько 1,23 млрд доларів), який стане найбільшим із початку повномасштабного вторгнення РФ. 16-й пакет військової допомоги включає навіть те, чог...