
Попри війну з Росією в Україні фіксують факти незаконного збагачення службовців. НАЗК повідомило про вивезення за межі України публічними службовцями незаконно отриманої готівки, передають Патріоти України.
У пресслужбі Національного агентства з питань запобігання корупції розповіли, що зафіксували вивезення службовцями готівки, яку ті отримали незаконним шляхом, на суму майже 5 мільйонів доларів.
Окрім того, за результатами моніторингу було виявлено факти переміщення через державний кордон ще 100 тисяч євро. Повідомляється про те, що службовці та члени їх сімей вивезли готівку, однак не мали законних джерел одержання відповідних активів.
У НАЗК заявили, що передали до правоохоронних органів відповідні матеріали, після чого було розпочато 3 кримінальні провадження.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....