Війна не стала на заваді: Держслужбовці вивезли за кордон 5 млн доларів готівки, яку отримали незаконно

Попри війну з Росією в Україні фіксують факти незаконного збагачення службовців. НАЗК повідомило про вивезення за межі України публічними службовцями незаконно отриманої готівки, передають Патріоти України.

Розпочато 3 кримінальні провадження

У пресслужбі Національного агентства з питань запобігання корупції розповіли, що зафіксували вивезення службовцями готівки, яку ті отримали незаконним шляхом, на суму майже 5 мільйонів доларів.

Окрім того, за результатами моніторингу було виявлено факти переміщення через державний кордон ще 100 тисяч євро. Повідомляється про те, що службовці та члени їх сімей вивезли готівку, однак не мали законних джерел одержання відповідних активів.

У НАЗК заявили, що передали до правоохоронних органів відповідні матеріали, після чого було розпочато 3 кримінальні провадження.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...